Antutu Benchmark Sonucum Galaxy W

Sponsorlu Bağlantılar

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
Antutu Benchmark Sonucum Galaxy W
Antutu Benchmark Sonucumm Galaxy W :D

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
benim sonucum nasıl :D ?

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum neyse overclock yapınca değişim nasıl oldu , üzerinde denedigin oyunlar nedir yazabilirmisin buraya?

hasaneness

hasaneness

Üye
anlıyorum neyse overclock yapınca değişim nasıl oldu , üzerinde denedigin oyunlar nedir yazabilirmisin buraya?
Overclock iste islemcimi 1.8 yaptim sarji su gibi akicilik zeytinyagi gibi oldu :)
Oyun oynamiyorum ki

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
şarj çok mu gidiyo?

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
bi antutu sonuç atarmısın?

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
evet g-wonder dün yükledim şuan memnunum kardeşim :)

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
birşey söylüyecegim hız konusunda iyi bi rom ayrıca ben dün yükledigimden dolayı şu oyunları denedim ve kasma , takılma hissetmedim ; Benim Tom , Cut the rope 2 , Groove racer , Çılgın hırsız , Subway surf , Swap The box bunlar denedigim oyunlar , ayrıca bi konuda senden bilgi almak istiyorum G-power rom da şarj nasıl gidiyor? ayrıca g-power rom üzerine supremacy script , fmr , greenify , honeyx@7up kerneli kullanıyorum :)

hasaneness

hasaneness

Üye
9500 nedir yaaa

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
USTAD D.A.R.K.O , yukarıda yazdığım , yazıya cevap alamadım :))

Mücteba

Mücteba

Üye
birşey söylüyecegim hız konusunda iyi bi rom ayrıca ben dün yükledigimden dolayı şu oyunları denedim ve kasma , takılma hissetmedim ; Benim Tom , Cut the rope 2 , Groove racer , Çılgın hırsız , Subway surf , Swap The box bunlar denedigim oyunlar , ayrıca bi konuda senden bilgi almak istiyorum G-power rom da şarj nasıl gidiyor? ayrıca g-power rom üzerine supremacy script , fmr , greenify , honeyx@7up kerneli kullanıyorum :)
sarz on numara performans ayarini interactivex yap io ayarinida deadline yap en iyi sarz ve performansi alirsin

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
teşşekürler yaptım inşallah alıcam karşılıgını , USTAD D.A.R.K.O

• Beğen
Tepkiler: Mücteba

Üst Alt