##Antivirüs yazılımınızı test edin!...

Sponsorlu Bağlantılar

heyooo_xxx

heyooo_xxx

Üye
Microsoft Security Essentials direk yakalıo ama bitdefender nasıl olduysa virüs olarak görmedi dosyayı

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
beyler bu text zaten tüm antiviruslerin imza tabanında varki hemenhemen hepsi bulr geçtim onu bunu şu an zaten avastın kenini koruma özelliğide var avasta bişi yapamaz virus yada başka bi program kaldırma onayı ister zaten kullanıcıdan en güzel özelliği de pc açılmadan yani virusler etkin olmadan tarama yapabilmesi bana göre sağlam iki antivirus var biri avast biride gdata diğer tanınmış tüm antivirusleride denedim en başarılısı ikisi bi söylentiyede açıklık kavuşturmak istiyorum diyolarki avast sistem dosyalarını siliyo e be geri zekalı virus bulaştıktan sonra antivirus kurarsan sistem dosyasına bulaştıysa tabi sil dersen siler 7sene oldu avast kullanıyorum virus yüzünden hiç bi sorunum olmadı prn sitelerine falanda çok gezdim çoğuda viruslü siteler bulaştırmak için bile uğraştım aktifken avast çalıştırmıyo bile sil demesende bence avast:D

madem ole o zaman bu dosyayı yap

bilgiisayarıma gir adres cubuna autoexec.bat yaz masa ustune kaydet

sag tıkla duzenle de içine
format c:/q/autotest

yaz kaydet antin algilarsa siler baktın bi dakka içinde algılamadı sen sil aksi taktirde bilgisayarı kapadında formmat atr başarılar :aman2:

ve78el

ve78el

Üye
nod32 4 anında sildi

ve78el

ve78el

Üye
nod 4 anında silidi:D

yaşarr

Üye
eset anındaaaaa

turemrega

Üye
bende kaspersky var ve tabiki yakaladı...zaten tek geçerim kaspersky i

basyew

Üye
Norton 360 kaydetmeme bile izin vermiyor .Böle program yokarkadaşlar

--------------- Ekleme ---------------

Kasper kullanan arkadaş sana bu yazı oku !!!!

asperksky'de iStream ve iChecker metodları vardır.Kaspersky bu metodlarla her dosyayı açtığınızda dosyaların arkasına ortalama "63 Byte" uzunluğunda KAVICHS olarak geçen bir ADS stream ekler.Bu kaspersky'ın daha sonraki dosya taramalarını daha hızlı yapması için firma tarafından düşünülmüştür. Ama aslında pratikte pek işe yaramaz.Çünkü programın her güncellemesi ile bu ADS'lerin güncelliği kalmaz,program ADS'leri tekrar güncellemek için yeniden ilave eder.Sürekli güncellemeler nedeniyle varolan ADS stream'lerin geçerliliği kalmaz ve Kaspersky hep bunları güncellemek ile uğraşır.Bu işlemde disk üzerinde ciddi bir perfomans kaybına neden olur.Çünkü disk sürekli yazma modundadır.Sürekli güncel ADS stream yazma işi yaptığından disk performansı düşer. ADS stream'ler her dosyaya ortalama "63 Byte" bir ekleme yaptığı için disk ciddi bir şekilde "fragmente" olmaktadır(parçalanmaktadır).Bu da dolayısıyla disk erişim performansını ciddi bir şekilde düşürmektedir. KAVICHS olarak ifade edilen ADS stream'leri normal XP dosya sisteminde görülmez.Bunun için özel bazı programlar kullanılır.Ayrıca iStream ve iChecker özelliğini kapattığınızda dosyaların sonuna eklenen KAVICHS'leri silmek için kullanacağınız yazılım,dosyalarınızın bazılarına kullanılamayacak şekilde zarar vermektedir

erten007

erten007

Üye
sağol kadeş benim eset vadı osildi

varoo

varoo

Üye
eset nod32 daha kaydederken yakaladı ve karantinaya aldı çok güzel:oke:

1905akin

1905akin

Üye
bit defender kullanıyorum oldukça memnunum dediğinizi yaptım txt dosyasını kaydeder kaydetmez sildi

fusion

Üye
mcafee süper
affetmedi kaydettiğimi bile göremeden yakalıyooooooo
birde tam sürümünü bulabilsem

kazımqazım

Üye
eset smart security txt yi kaydet medi bile anında sildi

tolter

tolter

Üye
benim microsoft sucurity essential da buldu karantinaya almış :-D