##Antivirüs yazılımınızı test edin!...

Sponsorlu Bağlantılar

angelscafe

angelscafe

Üye
Bunu fark etmeyen bi virüs programınız varsa hemen önemli dosyalarınızı yedeklemeye başlayın... :D

exe1454

exe1454

Üye
F-SECURE kaydet der demez buldu

gerile3

Üye
eset nod 32 sonuc mukemmel paylasım ıcın tesekkurler

onurakdağ

Üye
avira antivir ancak tarattığında buldu

tosun28

Üye
tsk................

cemee61

cemee61

Üye
nod32 2.7 kaydetmeden sildi

FIRLAMA1

Üye
bilgisayara zarar vermio dimi

FIRLAMA1

Üye
dostum keydet e basıom ama işlemio kaydet mio bilgisayar

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
norton halletti.saol

psikolaz

psikolaz

Üye
norton 2009 forever :)

Lion's Claw

coook sağol kardeş 'NOD32' dosyayı anında sildi:oke:

bilal1903

Üye
ESED NOD32 üstüne antivirüs tanımam arkadaşlar, şuan en iyi antivirüs kaspersky ve Nod32 tabi mcafee de iyi.... saygılar.

artaxata

Üye
kaspersky hemen yakaladı sildi diyen arkadaşlar yalan atmayın lütfen..bende kaspersky internet security 8.0 kullanıyorum ama işlemi yaptım kaydettim hiçbir uyarı vermedi sonradan sağ tıklayıp ''scan for viruses'' dediğimde buldu ama silinemiyor dedi..altı üstü sahte bi virüs ismini bile silemiyor bide en iyisi olacak..anladım gitti...:nono:

byilmazZ

byilmazZ

Üye
bende nod32 var hemmen yakaladı

vatzen

Üye
denedim hemen yakalayıp sildi
sagoollllll
nod 32

chemical002

Üye
bitdefender 2010 anında sildi

obirxdam

Üye
GDATA 2010 ORJİNAL hemen buldu üstüne antivirüs tanımam :oke::oke::oke::oke::oke:

emrah8230

Üye
beyler bu text zaten tüm antiviruslerin imza tabanında varki hemenhemen hepsi bulr geçtim onu bunu şu an zaten avastın kenini koruma özelliğide var avasta bişi yapamaz virus yada başka bi program kaldırma onayı ister zaten kullanıcıdan en güzel özelliği de pc açılmadan yani virusler etkin olmadan tarama yapabilmesi bana göre sağlam iki antivirus var biri avast biride gdata diğer tanınmış tüm antivirusleride denedim en başarılısı ikisi bi söylentiyede açıklık kavuşturmak istiyorum diyolarki avast sistem dosyalarını siliyo e be geri zekalı virus bulaştıktan sonra antivirus kurarsan sistem dosyasına bulaştıysa tabi sil dersen siler 7sene oldu avast kullanıyorum virus yüzünden hiç bi sorunum olmadı prn sitelerine falanda çok gezdim çoğuda viruslü siteler bulaştırmak için bile uğraştım aktifken avast çalıştırmıyo bile sil demesende bence avast:D

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
oluşturdugum metin dosyasına kaydet dedim gibi karantınaya aldı :ehe

Üst Alt