Anticommwarrior Cwoutcast Virüsüne Son!.

Sponsorlu Bağlantılar

karadenizzz55

karadenizzz55

Üye
emegıne saglık

dark fatih

Üye
çok tşk

rudboys1200

Üye
thank you

emrbdmmatml

emrbdmmatml

Üye
kardeş gerçekten bende de oldu o olay telefoncuya tamir ettirdim 30 tl aldı 1 ay sonra yine aynı arızayı verdi arızası da telefon beklerken kapanıp pın kodu istemeden tekrr açılıodu bu anticomwarrior programını yükledim sorun falan kalmadı emeğine sağlık tşkkrler...:)))xdxdxdxdx

ozkanko61

Üye
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

epobaba

Üye
abi warya wirüs flan diince odum koptu ama programı yükleince rahatladı m çokk saol...:sn:

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar bu comwarrior virüsü gerçekten çok tehlikeli ve gıcık bisy.Telefonu mahvediyor.Kendim denemedin ama Anladığım kadarıyla bu program işe yarıyor yalnız bu program sadece comwarrior u siliyor galiba.

Benden tavsiye McAfee kullanın çünkü o bütün symbian virüslerini siliyor.Kendim kullanıyorum ve çok memnunum.
Bende appdisabler skulls comwarrior ve daha bi çok değişik virüs yakaladı sildi.Telefonum çok yavaştı ve anormal davranıyordu bunu yükledim kurtuldum.

*önemli not:
verdiğim linkteki sürüm 1.1.1
içinde update vardır oraya tıklayarak internetten güncelleyin 1 kontorluk internet harcar tek bi kereye mahsus. Yeni sürümü 1.2.8
bi de ayarlarladan real time scan i -off- yapın yoksa tlfnu kasar
buradan indirebilirsiniz ;)

ZeynEpmin

ZeynEpmin

Üye
Arkadaşlar bu comwarrior virüsü gerçekten çok tehlikeli ve gıcık bisy.Telefonu mahvediyor.Kendim denemedin ama Anladığım kadarıyla bu program işe yarıyor yalnız bu program sadece comwarrior u siliyor galiba.

Benden tavsiye McAfee kullanın çünkü o bütün symbian virüslerini siliyor.Kendim kullanıyorum ve çok memnunum.
Bende appdisabler skulls comwarrior ve daha bi çok değişik virüs yakaladı sildi.Telefonum çok yavaştı ve anormal davranıyordu bunu yükledim kurtuldum.

*önemli not:
verdiğim linkteki sürüm 1.1.1
içinde update vardır oraya tıklayarak internetten güncelleyin 1 kontorluk internet harcar tek bi kereye mahsus. Yeni sürümü 1.2.8
bi de ayarlarladan real time scan i -off- yapın yoksa tlfnu kasar
buradan indirebilirsiniz ;)

Süpeerrrr bi program virüsleri buldu ama silemiyor arkadaşlar.. 6600 lütfeen yardıım....

murat4422

Üye
Sağolasın kardeşte benimkiğ gene oaraya buraya göndermeye çalışıyor

Üst Alt