antalya manavgat side ahanda yaşadıgım yer

Sponsorlu Bağlantılar

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
antalya manavgat side ahanda yaşadıgım yer

ünlü apollon tapınağı

side liman

side liman

side liman gün batımı

manavgat köprü

manavgat ırmagı

ve dahasıda gelecek:D

CEREN

CEREN

Üye

hepsi çok güzel saol paylaşım için:)
ama ben şuan bu lımanda olmak isterdım
sadece dalga seslerı bide yanında sezen şarkıları

ben sideye ya da manavgatta gitmedim ama 2 yıl kemerde oturduk kemrde
enaz buralar kadar güsel:)

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
bende 1998 den 2001 e kadar kemer göynükte yaşadım iş yerlerim vardı çok güzel yerlerdir iyi bilirim çamyuva beldibi yakın zamanda gitmedim ama arkadaslarımın anlatıgına göre süper yerler olmuşlar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
güzel resimler...ama benim bildiğim kadarıyla asıl ünlü apollon tapınağı aydın didim de bulunandır....antalyadaki daha sıradan bir tapınak...

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
demek ki yanlış biliyormuşun çünki ikiside apollon tapınagıdır yani sıradan dediğin yerde apollon tapınağı eski yunan mitolojisinde bir tanrıya ait tapınak tek bir yerde yapılmıyordu bilmem anlatabildim mi ki bilineni sidededir :)

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
aydın apollon tapınağı dünyanın en büyük 3. tapınağı olarak bilinir ve ünlü olması da buradan gelir zaten M.Ö 330 yılında inşa edilmiştir....
antalya apollon tapınağı ise 85'te restore edilip düzenlenmiş ve asıl inşa tarihi M.S 150 dir...

bilgilere göre ben düşüncemde bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum(tabiki ikisi de ünlü ama didim apollon bir adım önde)..

akula

akula

Üye
    Konu Sahibi
zannetmem ama öle olsun yav biz neyi tartışıyoz bu arada bizim buradaki tapınagın içinde süper bir disko var yakında bi aksam cekimi yapabilirsem o resimleride gönderirim

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
bekleriz resimlerini..

adilekci

adilekci

Üye
Özledim antalyamı ya :D

Üst Alt