[ANT] Simple ile Nokia Telefonunuzun Kayıp Güvenlik Kodunu Öğrenin

Sponsorlu Bağlantılar

Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi
[ANT] Simple ile Nokia Telefonunuzun Kayıp Güvenlik Kodunu Öğrenin
[ANT] Simple telefonunuzun güvenlik kodunu gösteren küçük boyutlu ama marifeti büyük bir program. Nette dolaşan diğerleri gibi kafa kurcalayan bir dolu uğraşının ardından eliniz boş dönmek yerine bu program ile kayıp güvenlik kodunuzu sadece bir kaç dakikalık işlemle öğrenebilirsiniz. Programın kullanılırlığı tarafımca denendi ve olumlu kanıya varıldı. Erinilmeyip burada paylaşma lüzumu görüldü.:islik Nasıl kullanıldığını da bu anlatımda göreceğiz hep beraber.

1. Öncelikli olarak yapmanız gereken telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosuyla ve tabi ki Ovi/PC Suite Modunda bağlamak.
  2. Ardından [ANT] Simple programını indirin. Kuruluma dahi gereksinim duymadan arşivin içindeki dosyaları klasöre çıkarın. Sonrasında Simple.exe isimli programı çalıştırın.
  3. MAIN sekmesinde,telefonunuzun çalışma durumunu gösteren drop-down menünün hemen altındaki GET butonuna basın.

4. Daha sonra SERVICE sekmesine tıklayın ve USER CODE alanındaki GET butonuna basın.

Güvenlik kodunuz pencerenin sağ kısmında görünecektir.
İyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: kazelburak ve cancan1984

nokia 6303c

nokia 6303c

Üye
kullanma kılavuzlarındada yazar (ek bilgi) :tşk:

Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi
kullanma kılavuzlarındada yazar (ek bilgi) :tşk:

rica ederim. Ama ne yazıyor kullanma kılavuzunda anlamadım güvenlik kodu mu yoksa program mı :o Varsayılan güvenlik kodu (12345) yazar ama ne bilsin kullanma kılavuzu senin güvenlik kodunu sonradan ne yaptığını ;)

ottom

Üye
çok teşekkürler bir deneyelim

pearlpiecefb

Üye
İndirme Linki Nerede yardımcı olur musunuz ?

evren991

evren991

Üye
kardeşm sayfa açılıyor ama link yok ortada bir bakıversen.

cancan1984

Üye
tskler cok guzel bi program denedim elerine saglik nmss dahada guzel harikasin usta elerin dert gormesin

nitrox

Üye
eline sağlık güzel paylaşım

mercury911

Üye
Kardeş çok sağol bende n8 var işe yaranadi varmi başka çözümün ?

uzunkısa

Üye
ya çok teşekkür ederim çok sağol işe yaradı allah razı olsun :oke: :alkis :tşk:

selaam

Üye
arkadaşlar, telefonumun güvenlik kodunu unuttum.2seneye yakındır kullanmıyordum teli.Ancak telefonu açar açmaz, güvenlik kodu istediği için pro telefonu görmüyor.Nemesis i de denedim ama sonuç alamadım.Format işine girmek istemiyorum, özel mesajlarım var.Onları kaybetmeden nasıl çözebilirim :/
Şu gariban kardeşinize bi yardım edin :(

ralmon123

Üye
Bence calşmaz :)

Analim

Analim

Üye
Init usb iletişim ...
Hata! Bağlantı için TimeOut ...
Hata! Bağlantısı, sürücü, e.t.c kontrol edin
Hata! Bağlantı için TimeOut ...
Hata! Bağlantısı, sürücü, e.t.c. kontrol edin bu hatayi veriyo

TpLl52

Üye
Hata verdi diyen arkadaşlar nokıa cable drıver yüklesin ben yükledim sorun çözüldü...

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
teşekkürler

Baskentliia

Baskentliia

Üye
:hmmm

M@cros

M@cros

Üye
Benim telefonu görmedi.