Simple 1.8.4 - Nokia Telefonun Güvenlik Kodunu Öğrenin - Resimli Anlatım

• 7 Ekim 2013
  • 1380 Okunma
  • 7 Cevap

1. Cep telefonunuzun güvenlik kodunu bu program sayesinde, hiç zorlanmadan bulabilirsiniz. :D

Öncelikle USB kablosu takılı ise çıkartınız. PC Suite & Ovi Suite gibi programları kapatınız. Ardından USB kablosunu bilgisayarak takıp PC Suite / Ovi Suite Seçiniz.

< Resmi açmak için tıklayın >

USB kablosunu takıp PC Suite veya Ovi Suite Seçip MAİN sekmesindeki GET butonuna tıklıyoruz ve sağ tarafta, program telefonun bağlı olduğunu kontrol ediyor.

SERVİCE sekmesinden USER CODE bölümündeki GET butonuna tıklıyoruz ve sağ tarafta güvenlik kodunuzu görebilirsiniz.

Bazı arkadaşlar "12345 varsayılan şifre. Bide şifreyi değiştir de yap " dediler. :) Sizi mi Kırıcam. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi güvenlik kodumu öğrendikten sonra değiştirdim. Ancak yine doğru kodu buldu program. :)

İndirme Linkleri

Simple 1.8.4 | MediaFire

Simple 1.8.4 | QFS

Yazan: UtkuGARIP
    yasin213 ve Jan bunu beğendi.
  2. saolsın usta denicem
    ---
    biraz geç cevap yazmışım affola

3. Ben teşekkür ederim. Program işine yararsa ne mutlu bana :)

4. Jan

Jan
    Hata veriyor bende yardımcı olurmusun ?

Init usb communication...
    Phone found!
    Try Read User Code...
    Error reading User Code! Possible reasons
    Not same postition, E-series, or Not Set!

5. Program kullanıcı kodunu okuyamıyor. Ya telefonu bağlarken bir hata oldu veya telefonun uyumlu değil :-(

Jan bunu beğendi.
  6. Jan

Jan
    Alla ala c6 01 kullanıyorum. Peki bu modele uyan bi program varmı peki ?

7. C5-03'te de aynı hatayı veriyor(sabah denemiştim şimdi aklıma geldi yazayım dedim).

8. 5800 expres musicde işe yaramıyor telefonu okumuyor.halbuki bağlantı sorunsuz..

Yüklüyor...
21/11/2018 - 23:28