<Anrufen CoC>

Sponsorlu Bağlantılar

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
oyunu yükledim girişte bağlantı tipi falan seçiyon glb hiç bişey anlamadım güya anlatcaktınız

forumu kurcala istersen ha? En az 5 kişi anlattı. . . Takip etseniz byle konuşmalara girmezdik. Sorunlarnızı dile getrmeden önce araştrn. Eğer sorularnza cewp bulamazsanz o zaman buraya yazın.

İyi forumlar.

qazmq

Üye
çok garip, wifi ile griyor, vodafone int ile girmiyor :D

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye
bi yapamadım şu bağlantıyı videodakinin aynısını yapıyorum olmuyor kardeş bide sen anlatsan resimli olursa daha iyi olur

-uninvited

-uninvited

Üye
buradan detayli bilgi alabilirsiniz resimli anlatım 4. sayfada mevcut ANRUFEN ONLINE

- - - Eklendi - - -
İyi Forumlar...

seamih

Üye
ordakileride yaptım olmuyor yahu

- - - Eklendi - - -

yani anlatımlardaki her şeyi yaptım e 63 ümle olmadı

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye
bende bağlantı sormuyor youtubedeki bağlantı oluşturmayı da yaptım MIP_APN olmadı yine sormadı bağlantıyı

seamih

Üye
bendede ordeal la aynı sorun var

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye

benim verdiğim konuda yapamayan kalmadı dostum :)

Konunda bulamadım yaptıklarımı yazıyorum hatamı söylersen sevinirim.
İlk olarak cmnet adında bağlantı oluşturuyorum sonra oyuna girip cmnet üstüne gelip arkaya alıyorum sonra bağlantı ayarlarına geri dönüp erişim noktası ismini MIP_APN doğrulamayı normal yapıp çıkıyorum sonra oyuna dönüp cmnete basıyorum bağlantı sormuyor ve kare kare hata veriyor.
Şimdiden teşekkürler.

-uninvited

-uninvited

Üye

Konunda bulamadım yaptıklarımı yazıyorum hatamı söylersen sevinirim.
İlk olarak cmnet adında bağlantı oluşturuyorum sonra oyuna girip cmnet üstüne gelip arkaya alıyorum sonra bağlantı ayarlarına geri dönüp erişim noktası ismini MIP_APN doğrulamayı normal yapıp çıkıyorum sonra oyuna dönüp cmnete basıyorum bağlantı sormuyor ve kare kare hata veriyor.
Şimdiden teşekkürler.

bağlantı olusturmana gerek yok oyunu açtığında cmwap, cmnet, 3gnet vs çıkıyorya iste en asağıda'da çince yazan bi yazı var ona tıkla sonra yuklemeler baslayacak.

- - - Eklendi - - -

ayrica tel. Mod. ne s60v3, s60v5'mi

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye

bağlantı olusturmana gerek yok oyunu açtığında cmwap, cmnet, 3gnet vs çıkıyorya iste en asağıda'da çince yazan bi yazı var ona tıkla sonra yuklemeler baslayacak.

- - - Eklendi - - -

ayrica tel. Mod. ne s60v3, s60v5'mi

s60v3 n95 8gb
altta sadece işaretli bir yer var orayı da kapatınca hiç bişey olmuyor

-uninvited

-uninvited

Üye
benim konudaki S60v5 için sen S60v3 olanı indirdin sanırım :hmmm telefonunu S60v5 sanmıstım şuan tek aktif olan çince sv5 surumu diğer surumler kapalı :(

_OrdeaL_

_OrdeaL_

Üye
benim konudaki S60v5 için sen S60v3 olanı indirdin sanırım :hmmm telefonunu S60v5 sanmıstım şuan tek aktif olan çince sv5 surumu diğer surumler kapalı :(

baştan söylesene :D
teşekkürler ilgilendiğin için.

mastris

mastris

Üye
    Konu Sahibi
byler androide geçtim. Maalesef artk takımı toplayamayacagm. Kusura bakmayn. İy oyunlar.

problemboy3

problemboy3

Üye
ID:Problemboy3 nick :Pcyq0paTh yardımlasalım arkadaslar

Üst Alt