<Anrufen CoC>

• 7 Mart 2013
  • 4545 Okunma
  • 49 Cevap

1. Arkadaşlar. Bütün anrufen konularına attığım mesajı biliyorsunuzdur. Eğer oynayan sayısı çoksa, oyunun (bildiğim kadarıyla) tam çözümünü sunacağım inşaALLAH. Ancak bunun için en az 9-10 kişinin oyunda olduğunu görmek istiyorum. Partide 2 grup olsak yeter :)

Dediğim gibi. Bütün türk oyuncular bu başlık altında toplanacaktır. Oynayan arkadaşlar,

Nick:
    Id:

şeklinde bu konuya cevap atsınlar.

Oyunu indirmek isteyen arkadaşlar ise;

qy.wistone.com

Oyuncular;

-kahraman154
    Nick: trtektr
    Id: 1903122

-Staff35
    Nick: Bahadır135
    Id: 1938704

Yazan: mastris
  2. konu yanlış yerde

3. Şikayet et butonunu kullan yeter arkadaşım :sirit:

4. bu oyun en son kapalydı. Açıldımı ?

Edit

s60v3 tam indirme linkini atarmısn? Pc yok, dili çeviremiyorum.

5. forumda var kardeş. Bnde telden giriyorum. O yüzden tam link atamıyorum.

6. Konu yerinde sıkıntı yok gereksiz mesajlaşmadan uzak durunuz keyifli forumlar

7. id:1903122 nick:trtektr genelde yan chardayım ama onun id hatırlayamadm. Bu sıralar pek oyunda değilim. Ama isteyen olursa yine yardım ederim.

8. ben ekliyim sende zaten.

9. Ewt ama oyuna grmiyorum bu aralar.. Güçlü bi pet almam lazm para brktiriyodum. Snra bidahada grmedim.

10. olsun sen yinede nick ve id yolla

11. Nick: Bahadır135
    id : 1938704

- - - Eklendi - - -

Ben oyundaym suan sende gir

12. download ettim, yükledim fakat downloading announcement kısmı dolmuyor. Çözümü varmı acaba?

13. sabırlı olman gerek patchler yükleniyor ve vodafone interneti seçmen gerek

14. seçtim bekledim ve herdefasında network error gbi hata veriyor

15. kardeşim sen eski eng sürüm indirmişin v24.00. Galiba 9 küsür mb. O sürüm kapandı. Çince versiyondan bahsediyoruz biz.

16. yukarda arkadaşn verdği linkten 24 mb çince indirdim.

17. tm yükle

18. o zaman sabırlı ol ve bkle. Byük ihtmal oyunda bi kaç değşklik yapmak için oyunu kapatmşlardır. Kısa sürede açarlar.

19. oyunu yükledim girişte bağlantı tipi falan seçiyon glb hiç bişey anlamadım güya anlatcaktınız

Yüklüyor...
13/11/2018 - 04:31