Anna vs Belle

Sponsorlu Bağlantılar

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Anna vs Belle
Beyler telefon c6–01 belle refresh. Annayı hiç görmedi. Formda okuduğum kadarıyla anna çok hızlı imiş tarayıcı vb ama ben widget ve oyun delisiyim internetide çok kulanıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Annaya geçiyimmi yoksa belle devammı

• Beğen
Tepkiler: TuqRaa58

intikam_16

intikam_16

Üye
bence gecme anna güzel degil hızlı ola bilir ama senin tercihin:megafon:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
annayı kullandım ama c6 da kullanmadım. belleye göre ram kullanımı çok düzensiz. tarayıcı belle nin eksikliği olsada annaya dönmeye değmez bence :hmmm

- - - Eklendi - - -

hem annaya göre bi cfw filanda kalmadı

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
annayı kullandım ama c6 da kullanmadım. belleye göre ram kullanımı çok düzensiz. tarayıcı belle nin eksikliği olsada annaya dönmeye değmez bence :hmmm

- - - Eklendi - - -

hem annaya göre bi cfw filanda kalmadı
cfw kullanmıyorum

• Beğen

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Tşkler geçmiyorum

• Beğen

bayon

Üye
bence içinde kalmasın bende n8 aldığım da belle yüklüydü onu da tatmak için yüklemiştim gerçekten güzel deneyim di :)

PYTHONs

Üye
Arkadaşın dediği gibi RAM yönetimi düzensiz ama kamerası daha iyiydi sanki :bilmm

MaxipmaN

Üye
cfw çıksa dönerdim ama yok işte

PYTHONs

Üye
Anna ile 1 ay geçirmiştim. O 1 ayı hiçbir telefon yerini tutturamaz.

Anil-D

Anil-D

Üye
ben 2 gun geçirdim

oguzhangul32

Üye
ben 1 yıl geçirdim çünkü güncelleme falan hiç anlamıyordum telefon aldığım gibiydi sonra refreshe geçtim keşke geçmeseydim . flash atmayıda beceremiyorum. Görünüm olarak belle daha iyi performans olarak anna . Benim için performans daha önemli :D

bayon

Üye
ben 1 yıl geçirdim çünkü güncelleme falan hiç anlamıyordum telefon aldığım gibiydi sonra refreshe geçtim keşke geçmeseydim . flash atmayıda beceremiyorum. Görünüm olarak belle daha iyi performans olarak anna . Benim için performans daha önemli :D

performans bellede daha iyi ama :)

bayon

Üye
internette eziyo da bi özelliği olmadan da kullanılmıyo ki :) flash veya html5 desteği bile yok

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Benim bir yakınım hala pr 1.2 kullanıyor c7 sinde :) güncellemeleri yapsana abla Onun üstüne bin tane şey çıktı diyorum Aman hiç uğraşamam güzel böyle diyor :) yani diyeceğim Istiyorsan bir Dene kararı Sen ver dostum :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
anna orta belle iyi belle refresh berbat

Anil-D

Anil-D

Üye
anna gùzel bence

Umut

Umut

Üye
İnternet tarayıcısının hızı : Anna
İnternet tarayıcısının fonksiyonelliği : Belle
Genel cihaz performansı : Belle
Genel cihaz fonksiyonelliği : Belle
Düşük pil tüketimi : Anna

Bence Belle kullanmak istiyorsan, Refresh değil ilk çıkan Belle'yi kullan. Refresh yükleyince telefon çok kasmaya başlıyor. Gerçi Belle FP2'nin QT uygulamasını, Belle Refresh'e yükleyince telefonun hızlandığını söylüyorlar ama denemediğim için yorum yapamıyorum.

Üst Alt