anna guncel cince

Sponsorlu Bağlantılar

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
ya blade bu bize gelen guncellemenin nokianin oyunu olduğunu soyluyorlar...

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
Gelen gunceleme video oynatici guncellemesidir. Alt yazi gostermiyordu cinli anna, bu guncelleme ile yeniden gostermeye basladi.

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
yani nokia bu fwyi destekliyor oylemi

Niye desteklemesin ki? Bu FW Nokia'nin Cin pazari icin sundugu FW. Ilk Amerika pazarina sunsaydi Amerikan Anna'si olurdu. Yoksa Cinliler Anna'yi yazmis falan degil. Ufak gozden kacmis seyler olacak tabi haliyle, onlari da guncellemeler ile tamamliyorlar. Su anda bende Arap Anna'si yuklu mesela. Split Keyboard var bu versiyonda. Ancak Sudan'da OviStore yasak oldugu icin o yok. Simdi bunlarin hepsinin oldugu hackli bir FW buldum bu postu yazarken onunla flashliyorum.

karasahinemre

Üye
nokia çine bu fw yi sunmadı

karasahinemre

Üye
telefondan giriyorum çine sunmuş olsaydı özgür abi yüklerdi nokia nın çine sunduğu son v. Pr 1.1 dir bu sızan fw ye gelince kişisel görüşüm fw nin çinde yazıldığı ve tester fw si olduğu bu nedenle ingilizce de mevcut dediğim gibi kişisel görüş

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
telefondan giriyorum çine sunmuş olsaydı özgür abi yüklerdi nokia nın çine sunduğu son v. Pr 1.1 dir bu sızan fw ye gelince kişisel görüşüm fw nin çinde yazıldığı ve tester fw si olduğu bu nedenle ingilizce de mevcut dediğim gibi kişisel görüş

Ama boyle kisisel gorusu, gercekten oyleymis gibi soylemek pek hos olmadi. Ben yabanci forumlari cok yakindan takip ediyorum. Özgür arkadas kimdir tanimam. Bu Cine satisa cikan modellerle sunuldu. Gunceleme icin degil.
Ingilizce var ise FW'nin ilk dustugu forumdan takip etmenizi oneririm. Bu arada 2 gun once yurt disinda idim. Anna'li bir X7'nin Nokia Shop'da satildigini gordum. Bende Sudan cikisli bir Anna kullaniyordum split klavyeli gectigimiz 30 dkya kadar. Su anda Cinceden arindirilmis, split klavyeli, ovisuit'i duzgun calisan, aramada ve mesajda isim cikmama problemi giderilmis, HACKLi, bir FW yukledim. Isteyen olursa paylasabilirim.

karasahinemre

Üye
v kaç ve türkçe mevcut mu

karasahinemre

Üye
v 22 li olan bize 21 dağıtılcakmış dailymobile ı takip ediyorum az daha araştırırsan v22 nin türkçe sini de göreceksin

ahmetdemircim

Üye
türkçesi varmı dailymobilede? link verebilirmisin?

karasahinemre

Üye
telefondan giriyorum

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
V22'nin Turkce'sini paylasirsan seviniriz o zaman. Ben baktim goremedim.

----------Eklendi @ 12:33:14 ---------- Yazıldı @ 12:00:50 ----------

telefondan giriyorum

Ben tum forumu turkce diye aratiyorum bulamiyorum. Bence Turkcesi cikmadi. Belki bugun yarin itibari ile cikar ama. An itibari ile Turkcesi mevcut degil. Telefondan girmek link vermede nasil bir engel teskil ediyor onu da anlayamadim.

ahmetdemircim

Üye
bende baktım bende bulamadım. sen sallıyorsun arkadaşım

karasahinemre

Üye
silinmiş sanırım bizim forumda türkçe kullanan arkadaşlar var mod üzerine yazmıştı dailydeki arkadaş tel kapalı flashlıyodun falan baktım göremedim bende bi sorun vardı ki kalırdılar sanırım 5-6 dil desteği vardı

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
silinmiş sanırım bizim forumda türkçe kullanan arkadaşlar var mod üzerine yazmıştı dailydeki arkadaş tel kapalı flashlıyodun falan baktım göremedim bende bi sorun vardı ki kalırdılar sanırım 5-6 dil desteği vardı

V22'nin Turkcesi hic cikmadi. Hicbir foruma dusmedi. Ve yine an itibari ile bu forum dahil kullanan da yok.

karasahinemre

Üye
var arkadaşın biri kullandığını söylemiş isteyenlere yardımcı olacağını belirtmişti

----------Eklendi @ 14:33:12 ---------- Yazıldı @ 14:29:39 ----------

erhane kullanıcı adı

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
var arkadaşın biri kullandığını söylemiş isteyenlere yardımcı olacağını belirtmişti

Hep havada konusuyorsun, hangi arkadas, hangi site, hala adam akilli bir kaynak gosterebilmis degilsin. Su sitede , su arkadas kullaniyor seklinde net bir cevabin oldugu zaman konussak daha saglikli olur.

erhane'nin sitede yazdiklarindan anladigim kadari ile daha tam anlami ile saglikli bir sekilde implimente edememis, ayrica yabanci forumlarda yaptigi seyin cok riskli oldugunu yaziyorlar, ust duzey cfwciler dahil telefonu brick etmekten korkuyor. Eger basarirsa cidden tebrik ederim.

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce nokianın daqıtmasını bekleyin derim biz bile 5800 kullanıcıları güncelleme desteqini çektikten sonra cfw çin flen onları indirdik

Üst Alt