anna guncel cince

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayni sorun ordada ayni ekran degisiyor dikkat edersen ama bazi anna versiyonunda ayni opera yazma dusu gibi.

ozggurr

ozggurr

Üye
benim gelefonum orjinal cin fw'li cin'de henuz 1.2 bile gelmedi orjinal ve resmi olarak... Anna guncellemesi de yok henuz... Yani Cin kaynakli bile olsa resmi yayimlanan bir surum degil sizinkisi ancak ek guncellemeler de aldiginiza gore nokia kaynakli oldugu kesin :)

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
evet ozgur abi bende sana onu soracaktim bi baktim guncelleme gelmis hemde cin varianti oldugu halde blade bunu nokianin bize odulu olarak yorumluyor...

BL@DE02

BL@DE02

Üye
evet ozgur abi bende sana onu soracaktim bi baktim guncelleme gelmis hemde cin varianti oldugu halde blade bunu nokianin bize odulu olarak yorumluyor...
ödül derken onu şakasına söyledimde :) nokianın bu koda karşı çıkmadığını yani bizi mağdur etmeyeceğini söyledim nokia ile bağlantımızın kopmadığını söyledim ve anna nokiadan sızdırılmış dedim :oke:

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
yani resmi anna yayinlandigi zaman buda gecerli olacak oylemi

ss06

ss06

Üye
c7 göre olanı var mi bunun yani symbian anna varsa lütfen bi link verirmisiniz

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

_ardaa

_ardaa

Üye
shazam mı geliyor anna güncellemesiyle birlikte ms communicator da yazıyor opsiyonel güncelleme sunuyor acaba bölgeye göre mi bu olay yoksa bize de anna'dan sonra gelecek mi bunlar, video player yazıyor neyini güncelliyor acaba.

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
su an aktifse kurayim hemen

RedColt

RedColt

Üye

c7 lerde yok mu güncelleştirme? sıkıldık artık bekle bekle

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye

bana 1/2 yüklendi çin variantı olduğu halde acaba 2 ne zaman gelir?

RedColt

RedColt

Üye
bide bu ekran kime çıkmış? anna 2/2 de var çünkü

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
banada gelmedi belki shazam silmistim belki ondan gelmedi bakalim bekliyeliyelim.dun bulgarca buldum ama X7 lang yuklemisler sadece radio verici cince kaliyormus ama ben turkce yukledim.telefona flash atamadim.olabilirmi anna X7 ile bizimki n8 aynimi acaba???:aman2:

ozggurr

ozggurr

Üye
ciksa su orjinali de bir gozatsak doya doya...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya arkadslar x7 dilini N8 pr14 dilini koymaya cilistim ama olmadi sebebide sonradan anladim bunlarin dilleri RAR dosyasi cin annasininki dosya bicimi farkli dosya bicimi anlamadim.yani olmuyor.:vur:vur

ImPossibLe28

Üye
arkadaslar bu guncellemede gozle gorulebilen hicbir sey yok...
Tahminimce nokia bunu cince annayi kullananlarin sayisini yaklasik olarak ogrenmek icin yapmis olabilir...

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
ciksa su orjinali de bir gozatsak doya doya...
evet ya aylardır bekle bekle gına geldi ben bile annayı flashla yüklemeye karar erdim

----------Eklendi @ 14:44:22 ---------- Yazıldı @ 14:43:37 ----------

çin variantı yükleyenler iyi yönde gitmiyo durum sizin için :S

BL@DE02

BL@DE02

Üye
abi bazı arkadaşlar shazam ne bilmiyor shazam bir yerde bir müzik duydunuz çok hoşunuza gitti ama adını bilmiyorsunuz belki ispanyolca kelimeleride anlamadınız açın bu programı 10 sn dinlesin otomatik albümü sanatçıyı bulsun ben çok kullandım harika bir program :) türkçe olarak çok ünlü isimlerin şarkılarını buluyor misal sertep erener ama yabancı müziklerin çoğunu buluyor

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
ozggurr

ozggurr

Üye
arkadaslar bu guncellemede gozle gorulebilen hicbir sey yok...
Tahminimce nokia bunu cince annayi kullananlarin sayisini yaklasik olarak ogrenmek icin yapmis olabilir...

bakmayi bilmeyenler gormeyi becermezler...

----------Eklendi @ 15:03:39 ---------- Yazıldı @ 15:02:41 ----------

abi bazı arkadaşlar shazam ne bilmiyor shazam bir yerde bir müzik duydunuz çok hoşunuza gitti ama adını bilmiyorsunuz belki ispanyolca kelimeleride anlamadınız açın bu programı 10 sn dinlesin otomatik albümü sanatçıyı bulsun ben çok kullandım harika bir program :) türkçe olarak çok ünlü isimlerin şarkılarını buluyor misal sertep erener ama yabancı müziklerin çoğunu buluyor

Benim burda bir turlu server'a baglanamadi gitti shazam...

BL@DE02

BL@DE02

Üye
bakmayi bilmeyenler gormeyi becermezler...

----------Eklendi @ 15:03:39 ---------- Yazıldı @ 15:02:41 ----------

Benim burda bir turlu server'a baglanamadi gitti shazam...
şebeke sorunu mu var hocam bu çin annası ile oldu eskiden demoydu şimdi direk buluyor

Üst Alt