Karşılaştırma Ankete Katıl Telefon Almamda Yardımcı ol

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonu Seç ve Nedenini Yorumda Belirt

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Samsung A8 dedim çünkü samsung artık batarya konusunda kendisini aştı . Şarjı iyi gidiyor telefonların . Ve ele gelen sağlamlık hissi . Ben bunu j7 pro kullandığım için diyorum. A8 in de aynı kalitede olmasını beklerim.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
azattt

azattt

Üye
iPhone 6S
Htc U11
Asus 5

• Beğen
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 6S
Htc U11
Asus 5
nedenlerini belirtiniz.
Samsung A8 dedim çünkü samsung artık batarya konusunda kendisini aştı . Şarjı iyi gidiyor telefonların . Ve ele gelen sağlamlık hissi . Ben bunu j7 pro kullandığım için diyorum. A8 in de aynı kalitede olmasını beklerim.
aileden birine J7 PRO aldık cidden güzel telefon kamerası çok hoşuma gitti bataryası da dediğiniz gibi iyi gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Buğra

Buğra

Admin
Açık ara Huawei Mate 10 ve OnePlus 5T bu iki modelden birini seçmenizi tavsiye ederim. Ama bana soracak olursanız kesinlikle Huawei Mate 10 Alın :oke:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Açık ara Huawei Mate 10 ve OnePlus 5T bu iki modelden birini seçmenizi tavsiye ederim. Ama bana soracak olursanız kesinlikle Huawei Mate 10 Alın :oke:

Araştırmadığım bir marka biraz tanıtır mısınız ?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Araştırmadığım bir marka biraz tanıtır mısınız ?
Kısaca 4K pil, 2K ekran, Stereo hoparlör, Android 8.0 EMUI 8.0 ( Android 9 ve Android 10 alacak ) 18:9 ekran çerçevesiz daha ne olsun :) kendim oneplus 5 kullanıyorum ama o fiyata oneplus 5T alınabiliyorken Mate 10 al derim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Kısaca 4K pil, 2K ekran, Stereo hoparlör, Android 8.0 EMUI 8.0 ( Android 9 ve Android 10 alacak ) 18:9 ekran çerçevesiz daha ne olsun :) kendim oneplus 5 kullanıyorum ama o fiyata oneplus 5T alınabiliyorken Mate 10 al derim
Tamamdır elime alıp incelediğimde hoşuma giderse alabilirim güzel özellikler bunlar peki dayanıklık , batarya ve güncelleme ne durumda ?

Buğra

Buğra

Admin
Tamamdır elime alıp incelediğimde hoşuma giderse alabilirim güzel özellikler bunlar peki dayanıklık , batarya ve güncelleme ne durumda ?
Zaten Android 8 ile geliyor ve Android 9-10 da alacak demektir.
Batarya 4000 mAh :)

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben mi6 dan note fe ye geçmiş birisi olarak kesinlikle note fe derim.

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Eğer mono hoparlör senin için sorun olmayacaksa Nokia 8 iyidir

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
OnePlus 5T veya Huawei Mate 10 diyorum bende. Ben OnePlus 5T tercih ettim. Daha hafif ve daha ince. Dash şarj ile batarya çok hızlı doluyor ve ben her %10 kullanımda 1 saat ekran süresi alıyorum. Kullanıma bağlı olarak daha az veya daha fazla olabilir tabi.

• Beğen
uatakanf

uatakanf

Üye
Huwai mate 10 bence. Şık sağlam kalite bence 10 numara

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

MaxipmaN

Üye
note fan edition alırım.

uatakanf

uatakanf

Üye
  • Beğen

technogamer2345

Üye

5T yerine neden Mate 10? 5T'nin ne eksiği var?

Buğra

Buğra

Admin
2K ekran, Stereo Hoparlör, daha iyi kamera ( yapay zeka destekli ve sensör daha iyi ) ve bir android sürüm güncellemesi eksik. ( mate 10 android 8 ile geliyor 9-10 alır ) op5t 7.1.1 ile geldi 8-9 alır.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Son güncelleme : İthalatçı Garantili olanları
2K ekran, Stereo Hoparlör, daha iyi kamera ( yapay zeka destekli ve sensör daha iyi ) ve bir android sürüm güncellemesi eksik. ( mate 10 android 8 ile geliyor 9-10 alır ) op5t 7.1.1 ile geldi 8-9 alır.
Mate10 un Türkiye Garantilisi var mı bulamadım sitelerde
ve bu bahsettiğiniz Mate 10 Lite değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt