Windows 10 Anket-sisteminizi windows 10a yükselttinizmi

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı Windows 10a yükselttiniz mi?

• yükselttim,memnunum

Kullanılan: 14 58.3%
  • yükselttim ama memnun değilim

Kullanılan: 5 20.8%
  • yükseltmedim ama yükseltebilirim

Kullanılan: 4 16.7%
  • kesinlikle yükseltmeyeceğim

Kullanılan: 1 4.2%

• Kullanılan toplam oy
    24
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Anket-sisteminizi windows 10a yükselttinizmi
maxicep ailesi olarak yeni işlettim sistemi windows 10 hakkındaki düşüncelerimizi bu konuda paylaşarak ankete katilabiliriz Windows ona Windows 7 8 ve 81 bilgisayarınıza gelen Windows 10 yükseltme aracını kullanarak veya kendiniz kurulum yaparak sahip olabilirsiniz Windows 10a bilgisayarınız Bu yıl içinde yükseltirseniz bilgisayarınız internete bağlandığımda otomatik olarak ücretsiz ve süresiz şekilde lisanslanacaktır:)
Windows 10 kurulumu resimli anlatım için @BLasTeaR Arkadaşımızın açtığı bu konuya bakabilirsiniz Windows 10 - Windows 10 Bilgisayar İçin İndirilebilir Durumda!

Rygebin

Rygebin

Üye
jet hızında çok şükür :ehe

Bülent872

Bülent872

Üye
Gayet başarılı olmuş 2tane pc var Xp,ubuntu yüklü diğerine win7 yi uzun süre kullandıktan sonra 8 i denedim memnun kalmadım lakin 10 çok başarılı olmuş n

ON9

ON9

Üye
insider den beri kullanıyorum 2 kere çöktü. Birinde de komple dosyalar gitti. Sıfırdan kurulumu da denedim ama bi başıbozukluk var.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Gayet iyi :)

phasan

phasan

Üye
Ben yükselttik ama etkinleştir diyor bunu nasıl yapabilirim yardım edermisiniz
Windows 10 pro

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Windows 7 ultimate. Laptopum Asus k52jc. Windows 10 destekler mi bilmiyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aman Almım Üstü Kalsın 1 Sene Daha Beklerim Bu Gidişle :no:

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar ben sitesinden indirdim usb olarak bilgisayara yükledim ama ürün etkinleştirme istiyor yardım edermisiniz

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
bilgisayarının kasasında win7/win8/win8.1 lisans kodu varsa kullanabilirsin
Arkadaşlar ben sitesinden indirdim usb olarak bilgisayara yükledim ama ürün etkinleştirme istiyor yardım edermisiniz

romedon

romedon

Üye
yeni bilgisayarlarda başaılı benim yeni laptopta gtx 960m var 16 gb ram i7 5700hq var akıyor gel gelelime ski laptobumda driverı bile yok.Yeni sistemler için on numara ama 10 kuracak arkadaşlar önce baksın driverı varmı diye

Üst Alt