Windows 10 Windows 10 Bilgisayar İçin İndirilebilir Durumda!

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Bilgisayar İçin İndirilebilir Durumda!

Şu an Resmi olarak bilgisayarlar için Windows 10 indirmesi aktif durumda. Güncellemeleri denetleyerek bulabilirsiniz. Sıkıntı yaşayanlar ve daha fazla beklemek istemeyenler için alttaki linkte, Microsoft'un Resmi sitesinden gerekli açıklamaları okuyup / kontrol edip Sisteminizin Bit değerini seçip İndirme Aracı'nı indririp Windows 10'u kurabilirsiniz.

Bu arada, normal denetleme kısımdan yaparsanız indirip/güncelleyecektir.
Diğer türlü .iso kalıbını usb/dvd'ye yazdırmak zorundasınız.

Windows 10'u yüklemeniz veya yeniden yüklemeniz gerekirse bir USB flash sürücüsü veya DVD kullanarak kendi yükleme medyanızı oluşturmak için bu sayfadaki araçları kullanabilirsiniz.

Başlamadan önce

Şunlara sahip olduğunuzdan emin olun:

• Bir İnternet bağlantısı (İnternet servis sağlayıcısı ücreti ödemeniz gerekebilir).
  • Bir bilgisayarda, USB'de veya harici sürücüde indirme işlemi için yeterli veri depolama alanı.
  • Medya oluşturmak istiyorsanız, içinde en az 4 GB boş alan bulunan boş bir USB veya DVD (ve DVD yazıcı). İçindeki tüm içerik silineceğinden boş bir USB veya DVD kullanmanızı öneririz.
  • okuyun.
  • İşletim sistemini ilk kez yükleyecekseniz, Windows ürün anahtarınıza (xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx) ihtiyacınız olacaktır. Ürün anahtarları ve ne zaman gerekli oldukları hakkında daha fazla bilgi için sayfasını ziyaret edin.
  • Enterprise sürümlerini indirmek için oturum açın.
Windows'u indirmek için medya oluşturma aracını kullanın. Bu araç, Windows 7, 8.1 ve 10'u çalıştıran müşteriler için en iyi indirme deneyimini sağlar.

Araç şunları içerir:

• İndirme hızı için en iyi duruma getirilmiş dosya biçimleri.
    • USB'ler ve DVD'ler için yerleşik medya oluşturma seçenekleri.
    • İsteğe bağlı ISO dosyası biçimine dönüştürme.

Önemli dipnot: Kendi Orjinal lisans kodlarınızı not almayı unutmayın. (Bilgisayarım'a sağ tıklayıp Özellikler > Ürün Kimliği)

Hayırlı Olsun Herkese :halay3:

@

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Nasıl yani buradan indirirsek beklememize gerek yok mu?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
indirme aracı olmadan direkt .iso dosyasını indirmek isteyenler için de 24 saat geçerli link de burada :)
Windows10 x64 TR:

Arkadaşım benim söylediğim ile seninki aynı yol zaten. :tebessüm:
Kafa karıştırma şimdi :ehe

kemalturker

Üye
activasyon key nedir bunun?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Arkadaşım benim söylediğim ile seninki aynı yol zaten. :tebessüm:
Kafa karıştırma şimdi :ehe
valla ben evde internet olmadığı için yükleme aracı indirmektense direkt iso dosyasını indirip flaşa atmayı tercih ediyorum mevburiyetten. he indirme aracı indirdikten sonra buyur dosya şurada diyorsa o ayrı tabi :)
indirme aracının indirdiği dosya (.iso ise tabi) yeri yurdu belli mi?

"Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur" seçeneği sanırım bu yola geliyor??

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
İSO indirmek istersek sağlam kurulum demek. Peki ISO yu cd yada usb ye yazmadan pc den boot ile gerçek kurulum mümkün mü.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
activasyon key nedir bunun?

Key derken? Kendi lisansın yok mu?

valla ben evde internet olmadığı için yükleme aracı indirmektense direkt iso dosyasını indirip flaşa atmayı tercih ediyorum mevburiyetten. he indirme aracı indirdikten sonra buyur dosya şurada diyorsa o ayrı tabi :)
indirme aracının indirdiği dosya (.iso ise tabi) yeri yurdu belli mi?

"Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur" seçeneği sanırım bu yola geliyor??

İSO indirmek istersek sağlam kurulum demek. Peki ISO yu cd yada usb ye yazmadan pc den boot ile gerçek kurulum mümkün mü.

Bağıra bağıra .iso kalıbını indirip, Usb/Dvd yardımıyla yazılacak diyoruz dimi burada. Nasıl okuyorsanız artık.

Araç şunları içerir:

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Rezervasyon bildirimini bekliyorum ben bir türlü gelmedi bildirim gelsede yüklesek. Windows 10 dosyaları hazır gizli dosya 4.50GB olarak, sadece 1 bildirim gerekiyor :)

Innovation Pork

Üye
Eve gidince indirmeyi düşünüyorum ama tedirginim acaba oyunlarda sıkıntı çıkartır mı diye ? Özellikle Steam'de felan ?

Invoke

Invoke

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Key derken? Kendi lisansın yok mu?

Bağıra bağıra .iso kalıbını indirip, Usb/Dvd yardımıyla yazılacak diyoruz dimi burada. Nasıl okuyorsanız artık.

Araç şunları içerir:
bağırdığını hiç farketmemişim (küçük harfler)

Invoke

Invoke

Üye
Home N ve Pro N versiyonlarının farkı nedir Home ve Pro ya göre?

Innovation Pork

Üye
Aynen onu soracaktım bende. Birde bende şuan 8.1 Orjinal Single Language mevcut, 10 Pro kurarsam lisans gider mi veya kurmama izin verir mi ?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Artık dvd modası geçti sayılır Microsoft bir araç çıkarmalı. İSO pc den boot edecek bir alternatif gelmeli artık. BÜTÜN iş bir resete bakar. Harbi yoruyorlar bizi.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
bağırdığını hiç farketmemişim (küçük harfler)

Merak etme burası müsait olmadığı için MS sitesinde yerime bağırıyorlar.

Home N ve Pro N versiyonlarının farkı nedir Home ve Pro ya göre?

Aynen onu soracaktım bende. Birde bende şuan 8.1 Orjinal Single Language mevcut, 10 Pro kurarsam lisans gider mi veya kurmama izin verir mi ?

Lisansın neden gitsin?
Yükselttiğinizde Windows'un birbirine denk sürümlerine sahip olursunuz.
Örneğin, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Home sürümüne yükseltilir.

Artık dvd modası geçti sayılır Microsoft bir araç çıkarmalı. İSO pc den boot edecek bir alternatif gelmeli artık. BÜTÜN iş bir resete bakar. Harbi yoruyorlar bizi.

Windows 10 Kutularından USB Bellek Çıkacak :spr

Üst Alt