ANKET: 5800 için en iyi cfw hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

5800 için en iyi cfw?

• Kullanılan toplam oy
    43
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
    Konu Sahibi
ANKET: 5800 için en iyi cfw hangisi?
5800 kullanan arkadaşlar şu an forumumuzda o kadar çok cfw var ki hemen hemen hepsinin + ları -leri gibi bir çok özellik vaadi birbirine çok benziyor.Kimisi bir cfwyi överken kimisi yerden yere vuruyor.Mesela ben megalomaniaxın c6 versiyonunu kullanıyorum,herşeyiyle süper ama şarjım 1 güne düştü neredeyse.Sunrise 1.32 kullanan bir arkadaşım ise öve öve bitiremiyor cfwyi.Hem stabil hem şarjı uzun giden hem sade/hızlı olan en iyi cfw sizce hangisi?

tekil1ncisahis

tekil1ncisahis

Üye
v60 da bekledimiz ev ekranı Sunrise v1.3.2 de çok iyi bir şekilde sunulmakta. sadelik diyosan sadelik hız istiyorsan hız... en stabil cfw var Sunrise 1.3.2... hepsini denedim ve en uygunu bu olduğuna karar verdım. Günde ortalama 200 mesaj + 2 saat Wifi 2 gün çok rahat bir şekilde yetiyor :evet: :aha::yuru

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
    Konu Sahibi
sanırım bende sunrise ı yükleyeceğim aklımdan o geçiyor çok araştırdım tercihim o olacak gibi.Ama ben yürekten maxicepçi olduğum için ismi lazım değil olan başka forumdan birinin yaptığı bir cfw yüklemeye yanaşamıyorum.Megalomaniaxın yaptığı cfw de iyidir aslında ama bende biraz şarj sorunu yarattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt