anektod 5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Ayvalık'tayım, 2003 yazı. Kıyıda, bizi dalışa götürecek tekneyi bekliyoruz. Üç genç kız yanımıza kadar geldi. Kızlardan biri topallıyor, ayağının birini hep sürümek zorunda. Durdular, bize Belediye Plajı'nın yerini sordular. Biz de gösterdik; bir kilometre ötede bir yer...
Kızlardan sağlam olan ikisi:
"Yaaa hadi geri dönelim, oraya kadar bu sıcakta yürünmez" diye fısıldandılar. Engelli olan kız, "Ne var bunda? Yürürüz..." dedi.
Şaka gibi bir sey!
Yürüme engelli olan kız, bizim gözümüzün önünde öbür
ikisini ikna etti, bize tesekkür etti ve devam ettiler.
Biz gözlerimiz dolu dolu onları seyrettik. Sizce hangisi daha engelli?

not: anektodların hepsi vehbi koç hikayesinde belirttiğim kaynaktan alıntıdır!!!
 
darktempler

darktempler

Üye
azmin gücü :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt