çok eğlenceli oluyor valla :d

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
__xXx__

__xXx__

Üye
yollar boşken tutabilene aşkolsun ama dolu olduğu zaman elimden geldiğince kurallara uyuyorum 110 dan fazla yapmıyorum tabi yeri gelincede acil işim olursa 160 çıktığımda oluyo

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
ya o kadarda çok.sonuçta mekanik aksamı olan bişey.ne olucağı hiç belli olmaz.lastiği patlasa bişi olsa allah korusun.o hızla varyaaa.yapılacak hiç bişi yok bi an önce şahadet getir bari :P
töbe töbe.şakası bile kötü oldu.

__xXx__

__xXx__

Üye
ya o kadarda çok.sonuçta mekanik aksamı olan bişey.ne olucağı hiç belli olmaz.lastiği patlasa bişi olsa allah korusun.o hızla varyaaa.yapılacak hiç bişi yok bi an önce şahadet getir bari :P
töbe töbe.şakası bile kötü oldu.
:D lastiği patlasa bile bişi olmaz pederin kinin 3 teker üzerinde gitme özelliği var ama benimkinde öle bişi yok artık o kadarına da katlanacaz:D

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi

:D lastiği patlasa bile bişi olmaz pederin kinin 3 teker üzerinde gitme özelliği var ama benimkinde öle bişi yok artık o kadarına da katlanacaz:D
hadi bakalım.aallahın selameti üstüne olsun :)
peki bu okuduğun maddelerden hangii yapabilirmişsin gibi geldi?

RonaS

RonaS

Üye
Türkiyede bunların çoğunda dayak yersin

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Türkiyede bunların çoğunda dayak yersin
yok valla bişey olmadı da şimdiki planım toplu taşıma aracında yüksek sesle kitap okumak bi de saati sorup düzelttirmek :))) hayırlısı valla :)dayakmı yeriiim yoksa buraya yazacak komik anılarımmı olur bakıcaz :)

RonaS

RonaS

Üye

yok valla bişey olmadı da şimdiki planım toplu taşıma aracında yüksek sesle kitap okumak bi de saati sorup düzelttirmek :))) hayırlısı valla :)dayakmı yeriiim yoksa buraya yazacak komik anılarımmı olur bakıcaz :)

SEn de Çok çılgın bi kızsın walla anlaşılan o

Dafny

Dafny

Üye
Deli damgası yeriz :D

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Deli damgası yeriz :D
ya yeseniz ne olucak..nasıl olsa tanımadığınız yerlerde yapıyosunuz...mesela ben otobüs seyehatlerimde yanımdaki teyzeye tüm hayat hikayemi anlatırım :))) nasıl olsa görmiycem.kendime bile itiraf edemediğim şeyleri tanımadığım bi çok insan bilir :aha:

Dafny

Dafny

Üye
İlginç :D

Dafny

Dafny

Üye
Yapacağımı zannetmem :ehe

Dafny

Dafny

Üye
Yok da milletin garip garip bakmasını istemem.

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
baksınlar ne kaybedersin yada ne olabilirki! inan çok keyifli :)

mstf_l

mstf_l

Üye
ben birkacını yaptım bimden sakız alıp kartla odedim otobuse yanlıs durakta indim deyip bir daha bindim asansore hesap makinesiyle girme ve balonları havaya bırakmayı kesinlikle deneyecem

----------Eklendi @ 17:37:04 ---------- Yazıldı @ 17:30:54 ----------

bi kac seyde ben soyleyeyim

Yolda gordugunuz birinden telefonunu isteyin alıncada rehbere girin atıyorum murat ın numarası yok mu deyin

Erkek Arkadaslarınızdan birine sacını arkası cok kotu olmus deyin bu yalanı gun boyu devam ettirin
Birinciyi yapmadım ama ikinci cok eglenceli oluyor cocuk butun gun duzeltmeye calıstı

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
:D iyiymiş valla...

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
    Konu Sahibi
Evet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt