Öneri Androide Geçeceğim Bir kaç sorum var

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
N9000Q da hiç kasmıyor arkadaşlar takmışlar bir snapdragona devamlı snap alırsan kasmaz diyor sanki exynos kasıyor? Bende sızıntı lollipop kurmuştum touchwiz uçuyordu adeta. Bence alınabilir bir cihaz hem popülerde ;)
S6 da yeni bir arayüz daha gelecek diyorlar ama bakalım aosp ye yakın olacakmış.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
N9005 kullanırsan tabi sorun yasamazsin :P Klüp acalim saka maka epey kullanan var :)
ben her turlu illegal sey yüklerim virüs diye birsey gormedim.
Rootlayonca hangi uygulamanin neyi kullandigini yetkilendirebiliyotsun izlenme diye birsey olamaz yani
Note 3 Kullanıcıları Klübü var zaten neden 1 tane daha olsun?
Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü - MaxiCep
N9000Q kasmıyor yani neden N9005 kullanırsan sorun Yaşamazsın diyorsun? N900 kullandın mı?

Son düzenleme:
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Note 3 Kullanıcıları Klübü var zaten neden 1 tane daha olsun?
Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü - MaxiCep
N9000Q kasmıyor yani neden N9005 kullanırsan sorun Yaşamazsın diyorsun? N900 kullandın mı?
N900 kasiyor dedim mi? Tartisma yaratmaya gerek yok N9005'in N900'e gore daha ustun bir cihaz oldugu asikar. Arkadasa bulabilirse N9005 al demeye calistim.
Anladım Galaxy S5 kullanan arkadaş yokmu ya? :)
Kullandim sorun varsa alayim. Official lollipop guncellemesi yaptiktan sonra değiştirdim

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S5 bu imajla alınmaz bence :D Hem S6 yakın S5 çok değer kaybedecek üzüleceksin. :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Herhangi bir takılma sıkıntı var mıydı? :) kamerası nasıldı ve 801 işlemci hissettiriyormuydu? :)
Ne Ne demek bu?
Kesinlikle G900F(Türkiye'deki) versiyonu tavsiye ederim. G900H versiyonda hem rom sikintisi var hemde islemci Exynos. Pek sikintisi yoktu pil disinda tabi cogu sensor calisiyor normal yani. Kamerasi bi iPhonr kadar olamiyor ama Note 3'ten oldukca kaliteli

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim zaten ben S5 alıcam demedim S5in durumunu sordum S6 alacağımı yazmıştım yukarıda.

cagajosef

Üye
Note 2 kullaniyorum ilk ciktigindan beri... canavar gibi. Google play kullanmiyorum bile 5-6 tane marketim var baskaca. Icinde 32lik kart var full dolu. Ayrica 450 civarinda program var. Ayrica bir kaç tanesi hariç her uygulamayi pro olarak bulabiliyorsun...

• Beğen

Abramz

Üye
Android kasar lafını unutun artık eskide kaldı onlar [emoji1] Ayrıca yıllardır Android kullanıyorum virüs olayıyla karşılaşmadım rahat olun Android özgürlüktür[emoji5]

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan ve B.A.R.O.N
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar Galaxy S6 bekliyorum :)

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Samsung S5 kullanıcsıyım + ve - yönlerini sayayim sana.
Qualcomm Snapdragon MSM8974AC 801 Piyasadaki en iyi işlemciyi kullanıyor şuanda.
Artı Yönleri;
- Kaliteli Kamera(Hdr video kaydi vs farklı farklı özellikler) Dünyanın en hızlı odaklanan telefonun
- Geliştirilmiş touchwiz daha hizli ve stabil (Rehber acılış hızı düzeltilmiş )
- Dünyanın en iyi ekranına sahip PPİ degeri renk doygunlugu cözünürlügü ( )
- Düşünsene hem su gecirmiyecek hemde pili çıkabilecek :)
- Kalp stres herşeyi ölcebiliyor. Tam bir spor cihazi :)
- Usb 3.0 Destekliyor bu cok guzel birşey :)
- Güclendirilmiş batarya
- Plastik oldugu icin wifisi cok guclü bir telefon.
- Plastik oldugu icin saglam bir telefon kolay kolay birşey olmuyor :)
- Önceki serilerine göre yan tarafındakı yüzey soyulmaz olmuş 1sene oldu daha soyulmadı ilerde soyulurmu bilemicem :)
- Havali bir telefon özellikle Elektirik mavisi cok ilgi cekıyor (Test edildi)
-Senkronizasyonu cok başarılı her türlü tv tablet diger aygıtlarla sorunsuz bir şekılde baglanabılıyor her turlu kumanda mevcut icinde

Eksi Yönleri;
Parmak izi pek fazla kullanışlı degil (Yinede kullanıyorum telefonu senden başkası acamıyor )
Ön Kamerasi kaliteli degil
Alt kapakcıgı pek saglam degil
Bataryası fazla gitmiyor ultra güc tasarruf modu ile uzun gidiyor ama işlemcılerı kapatıyor biraz sıkıntılı oluyor oda 5.0 da batarya iyileştirilmiş diyorlar daha bilmiyorum denemedim.
Orjinal kapak ve kılıflar kullanman şart ucuz mallar olmuyor (Su gecirmezlikten dolayı)
Eldiven ile dokunmatik çalışmıyor.
4K video çektigi icin hafiza hemen doluyor10 gb az geliyor, gerci bende hafiza kartı aldım 128 gb'a kadar destekliyor
Hic ısınmıyor telefon soguk havalarda zor oluyor bu durum buz gibi ısınma problemini aşmiş galiba samsung

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Yağız Ryan
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim ilgi gösterip uzun uzun yazdığınız için.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
MoonLife01

MoonLife01

Üye
Lumia 925 , 525 ve Nokia C7
Xperia S, Z, Z2, Neo V ve Mini
Lg g2 , g3
HTC Evo 3D
Samsung Young, Ace , Wounder , S3, S4, S5
Apple iphone 4,5 ve

Bu Telefonları kullandım ve şuan 6 aydir S5 kullanıyorum istedigin telefonu sorabilirsin gördüklerimi anlatabilirim size.

• Beğen
lazye

lazye

Üye
Lumia 925 , 525 ve Nokia C7
Xperia S, Z, Z2, Neo V ve Mini
Lg g2 , g3
HTC Evo 3D
Samsung Young, Ace , Wounder , S3, S4, S5
Apple iphone 4,5 ve

Bu Telefonları kullandım ve şuan 6 aydir S5 kullanıyorum istedigin telefonu sorabilirsin gördüklerimi anlatabilirim size.
Z2 mi s5 mi ve neden ?

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Z2'nin S5'e göre artıları ne ki pek fazla fark yok yani

0MG90

0MG90

Üye
Kalite farkı ve güncelleme farkı var. Ayrıca kamerası eşit gibi olsa da ben Z2'yi önde tutuyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kasa açıklığı,lens bulanıklığıgibi kronik sıkıntılı cihazları var Z2'nin. Z3'tede bunu sarı leke ile devam ettirmişler ne yazıkki. Ram olarak S5'ten üstün Z2 3 s5 ise 2. İşlemcileri eşit diye biliyorum. Ekran olarak S5 çok çok daha üstün süper amoled ekranın ve üstün ppi değerinin farkı hissediliyor. Z2 ise malzeme kalitesinde bir Z3 olmasada plastik kapaktan iyi bulanlar var. Ben plastik olmasının artılarında bir batarya bittiğinde ikinci bataryayi takmak için bekleme ihtiyacı gerektirmemesini seviyorum. Uzun sureli samsung kullanicilari çok iyi bilirler ki batarya kiti ile telefondaki pil bitince kittekini takarsin ve sanki güne sıfırdan başlarsın.

Üst Alt