Öneri Androide Geçeceğim Bir kaç sorum var

Sponsorlu Bağlantılar

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Androide Geçeceğim Bir kaç sorum var
Arkadaşlar İyi geceler, Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum, açtıysam özür dilerim ama durumum acil.

Neyse konuya geleyim ben Windows Phone platformundan geliyorum. Nokia Lumia 520 kullanıyorum. Samsung Galaxy S6 telefonuna kesin olarak geçicem. Sorularım şunlar;
1. En temel sorum Android Kasıyor mu? S6'nın Ram;'i büyük ihtimalle 3 GB Olacaktır. Tabi bu soruya yanıt vermeniz için telefonu ne için veya nasıl kullanacağımı bilmeniz gerekir. (Whatsapp, Twitter, İnstagram, İnternet, 6-7 Oyun, Uygulamalar, Müzik, Video ve Resim)

2. Virüs olayı ne zaman virüs gelir ve nasıl temizlenir.

Teşekkürler İyi geceler.

Darkprisoner

Darkprisoner

Üye
Kesinlikle sıkıntı yaşamazsın 3 gb ram güncel oyunları tamamen karşılar grafik kartını bilmiyorum ama eminim o da sağlamdır.Virüs olayı Android in açık bir sistem olmasından kaynaklanıyor yani yabancı kaynaklardan indirilen uygulamalar virüs riski taşıyor ve birçok reklamlar.Korunma yöntemi olarak bırsey öneremicem Android kullanmıyorum fakat kendinizde sağlam kaynaklardan indirmelerinizi yaparsanız sıkıntı yaşamazsınız.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
iyi telefon alırsan hiç bi sorunun olmaz :cigara:

serhat_002

serhat_002

Üye
Kardesim uzun zamandir android kulaniyorum ama... simdi daha da severek kullaniyorum Galaxy note 3 N9005 aldim ve sizinti 5.0 lollipop yazilim yukledim simdiye kadar gozume carpan bi sknti olmadi arayuz performans cok iyi ozelliklede arayuz cok guzel ve seri olmus lollipop tam resmi surumu gelirse bu cihaz ucar herhalde ;) ... uygulamalarda da hic bir skinti yasamadim

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim yabancı kaynak dediğiniz mağaza dışından yüklemeler mi? :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Kardesim uzun zamandir android kulaniyorum ama... simdi daha da severek kullaniyorum Galaxy note 3 N9005 aldim ve sizinti 5.0 lollipop yazilim yukledim simdiye kadar gozume carpan bi sknti olmadi arayuz performans cok iyi ozelliklede arayuz cok guzel ve seri olmus lollipop tam resmi surumu gelirse bu cihaz ucar herhalde ;) ... uygulamalarda da hic bir skinti yasamadim
N9005 kullanırsan tabi sorun yasamazsin :P Klüp acalim saka maka epey kullanan var :)
Teşekkür ederim yabancı kaynak dediğiniz mağaza dışından yüklemeler mi? :)
ben her turlu illegal sey yüklerim virüs diye birsey gormedim.
Rootlayonca hangi uygulamanin neyi kullandigini yetkilendirebiliyotsun izlenme diye birsey olamaz yani

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan
reflex

reflex

Üye
S6 bir çıksaydı ona göre bişi derdim ayriyetten android gelişti gelişti ve çok iyi oldu mesela android 5 çok iyi öneririm ama telefonu alırken işlcisinin snapdragon olmasına dikkat et şuanlık yazılımsal destek çok iyi bu işlemcilere

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Snapdragon 810 kullanılacak galiba yada samsungun kendi geliştirdiği 64 bitlik bi işlemci olacak

serhat_002

serhat_002

Üye
N9005 kullanırsan tabi sorun yasamazsin :P Klüp acalim saka maka epey kullanan var :)
ben her turlu illegal sey yüklerim virüs diye birsey gormedim.
Rootlayonca hangi uygulamanin neyi kullandigini yetkilendirebiliyotsun izlenme diye birsey olamaz yani
Bende su ana kadar virus olayi ile karsilasmadim...
Klup acalim yadaa ac bende varim ;)

• Beğen
Tepkiler: IchigoKurosaki ve reflex
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Peki galaxy S5'den memnun musunuz? :)

The Pancar

The Pancar

Üye
Virüs olayını dert etme bir sürü güvenilir ve kaliteli anti virüs programları bulunmaktadır

The Pancar

The Pancar

Üye
S6 gibi bir telefon almayı düsünüyorsan piyasadaki diğer amiral gemisi telefonlara da göz atmanı tavsiye ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: reflex
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Niye ki s serisi bence guzel ve s6nin çok mükemmel olacağı konuşuluyor?

xmustx

xmustx

Üye
Android sisteminde tek sevmeyeceğin şey; uygulama ve web sayfalarındaki geliştiricilere destek sağlayan reklamlardır.

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan ve serhat_002
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
note 4'ü düşün bir bence sıfır kasma donma ve takıntı hiçbirini bulamazsın şuanda en iyici işlemciye sahip ve işlemcisi exynos7420 ve işlemciyi yorumlayanlar snapdragon810'la eş değer diyorlar 810 ila eş değer bir bir performans gösteriyormuş note 4'de stylus kalem deneyimini çok iyi bir biçimde hissedebilirsin ve oyun performansıda çok iyi ben bir arkadaşta denedim note 4'a bir bak samsungun s serileri pek tavsiye edilmiyor genelde

çaminci

çaminci

Üye
Amdroid sisteminde virüs olmaz.

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ya note 4 çok kaba bana göre galaxy s6 daha makbul bana göre. :)
Dışarıdan yükleyince oluyor galiba ki mağaza dışında bişeyler indirmek için çaba göstermem bile. :)

çaminci

çaminci

Üye
Hayır ya note 4 çok kaba bana göre galaxy s6 daha makbul bana göre. :)
Dışarıdan yükleyince oluyor galiba ki mağaza dışında bişeyler indirmek için çaba göstermem bile. :)
Yani android sistemini çökertecek derecede virüs asla olmaz.Ha stabilitesini bozacak fake uygulamalar olabilir.Onu da teknoloji ile arası birazcık olan insan bile çok rahat anlar.

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Anladım Galaxy S5 kullanan arkadaş yokmu ya? :)

Üst Alt