Öneri iphone 7 hakkında bir kaç soru..

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: sLeepLe

sLeepLe

sLeepLe

Üye
aynen hocam :D artık android kullanmak istemiyorum iphone'u taktım kafaya bu aralar. hem benim içinde farklı bir deneyim olur :D
Ben 2 sene önce geçtim iOS a 5s almıştım o zaman bi daha başka sistem kullanmam dedim 2 hafta önce 7 plus aldım çok memnunum :D

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Ben 2 sene önce geçtim iOS a 5s almıştım o zaman bi daha başka sistem kullanmam dedim 2 hafta önce 7 plus aldım çok memnunum :D
bende alsam android'in arayüzüne bile bakmam herhalde :D

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad ve sLeepLe
trafikci258

trafikci258

Üye
iphone kullanmak bir ayrıcalıktır derim.:alkisalacaksanızda 7=+ olabilir

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
bende almayı düsünüyorum acele etmemek lazım fiyatlar suan makul bir sevyede degil

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve trafikci258
trafikci258

trafikci258

Üye
bende almayı düsünüyorum acele etmemek lazım fiyatlar suan makul bir sevyede degil
mükemmel bir cihaz diyebilirim heleki ios 10.3 beta2 ile adeta uçuyor cihaz öncesi 6s vardı hız konusunda enaz 2 katlar :gulumse:

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Bysnbad
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
ben aldım bile arkadaşlar 2 hafta oldu :) performansı kesinlikle tatmin edici

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
trafikci258

trafikci258

Üye
32 gb mümkün değil yetmez bana şuanki telefonumun hafızası 64 gb o bile dolmak üzere birde ios yavaşlayan bir sistem olmadığı için format atmayacağımdan bir sürü uygulama ve dosyalar birikir 128 anca kurtarır beni [emoji1]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam bendekide 32 gb ve artıyor bilede sen neler yüklüyorsunki :gulumse: ozaman sana 256gb derim kesene kuvvet:eksiyuz:

• Beğen
Tepkiler: FK5896
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
bana 16 bile yeter iphone olsunda farketmez :D

• Beğen
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
biliyorum daha önce 4s 5s 6 kullandım takip ediyorum tabiki

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
128 gb aldım arkadaşlar yüklediğim oyun ve uygulamalar en az 50 gb tutuyor video müzik derken zaten 128 bile zor yeter :D telefonu sonuna kadar zorlayan ve kullanan biriyim :D

• Beğen
Tepkiler: dark_13, Bysnbad ve trafikci258
trafikci258

trafikci258

Üye
128 gb aldım arkadaşlar yüklediğim oyun ve uygulamalar en az 50 gb tutuyor video müzik derken zaten 128 bile zor yeter :D telefonu sonuna kadar zorlayan ve kullanan biriyim :D

Kaça aldın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt