Android Telefonların İmei Kodunu Değiştirme Problemi Çözüldü !!! Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

yasin.cakir

Üye
çoğu android telefonlar MTK 6513 ve MTK6573 tür o yüzden büyük çoğunluğunda işe yaramaktadır
bende galaxy ace var bu kodu girdiğimde tamamını siliyor en başa dönüyor bu telefonun modeline uygun code u da bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

imotephcadi

imotephcadi

Üye
xperia p'de de olmadı. denilen kodu girince kod siliniyo başa dönüyor.

hakil_can

Üye
size çok teşekür edrim hKEDİYORSUNUZ

ömer1976

Üye
verilen kodu girdim ve gprs ye girdim orda imei vriter yeri yok nereye girecem imei nosunu yardım lütfen

Nightmarechild

Üye
Tüm Orjinal veya China Cihazları hakkında yazılımsal imei yada Yazılım sorunu olan cihazlarınız için .. erhan.yldrm@ hotmail.com.tr 'dan bana Ulaşabilirsiniz ..

ramus0307

Üye
Meraba benim çin malı iphone 4'üm var geçersiz sim dior bunun için ne yapmam gerek imemiden kaynaklanıyo olabilir dedim araştırdım dediğin gibi yapıyorum ama ilk baştaki *#*#3646633#*#* bunu yazıyorum ama ekranıma bişey gelmiyor lütfen yarım edin

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

fenomen7332

Üye
kuzenimin yurtdışından gelen samsung galaxy s4 zoom telefonu var . imei kodu atmaları için telefoncuya verdikfakat bu yazılımın bizde olmadığını söylediler imei nasıl yapılabilir?

FlamesSlayer

FlamesSlayer

Üye
Teşekkürler

fk555897

fk555897

Üye
Sanırım Çin malı Android telefonlarda işe yarıyor. Orjinallerde de işe yarıyor mu?=

aslannet

Üye
kore mali s5 mini vardı formatladık. hat gözükmüyordu imei değişmesi gerekliymiş. telefoncu 30 tl istedi. ancak sizin sayenizde eski bozuk bi telefonun imeisini kendim attım çok teşekürler size.

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Teşekkürler

Misafir - 774536

ula biraz cevaplara bak olmuyor bu olmuyor

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Samsung Tool Pro diye bir program var onunla yapılıyor ama virüssüz crackli versiyonu sadece 1 sitede denk geldim . Senenin başında kendim denedim ve imeiyi halletmiştim sonra telefonun sistemini formatlayıp bilgisayarla android sürümünü yükselttim . Şimdi o program yine işe yararmış ama eskisi değil üst versiyonu gerekliymiş . Onun da cracklisi nette yok . Yani telefonunuzun sistemini bilgisayarla yükseltmeden evvel bir daha düşünün imei sıkıntınız varsa :) .

(IMEI de telefoncular 100tl diyor ama tanış birine sorun . Benim bir tanıdık var 10Tl istiyor sadece :))

Üst Alt