Telefon Tavsiyesi Android Telefon Tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
otg destekliyormuş bu arada.
OTG hakkında şu anlık net bilgim yok ama 4.2.2 de vardı diye biliyorum 4.3 te her nedense kaldırmışlardı diye hatırlıyorum(yinede bi araştır) ama 4.4 te kesin olur tahminimce, yani donanımsal olarak desteklediğini biliyorum.

O zaman custom romlarla çözülür o, yazılımsal olarak sorun olmaz, androidde :D Hele nexusda hiç olmaz. Her türlü çözerler :ehe

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Tabi ki iş megapixelde bitmiyor, demek istediğim sonuç olarak Nexus 4'ün rakiplerine göre düşük kamera performansı verdiğiydi,nexus5'in de öyle olacağıydı.
Tabi fiyatıda ona göre oluyor...
doğrudur nexus 4 z veya S4 ten iyi değil kamera konusunda ama fena değildir kamerası, nexus 5 te ise iyi olacak kamera en azından ois destekli(şu an piyasada 1020 gibi çok az telefonda var) olacak.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
OTG hakkında şu anlık net bilgim yok ama 4.2.2 de vardı diye biliyorum 4.3 te her nedense kaldırmışlardı diye hatırlıyorum(yinede bi araştır) ama 4.4 te kesin olur tahminimce, yani donanımsal olarak desteklediğini biliyorum.

Donanımda destekliyorsa bi yolunu bulup kılıfına uydururum :-)

Artles

Artles

Üye
Dostum note 2 düşünüyorsan garantili,kaskolu bana mesaj at.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
doğrudur nexus 4 z veya S4 ten iyi değil kamera konusunda ama fena değildir kamerası, nexus 5 te ise iyi olacak kamera en azından ois destekli(şu an piyasada 1020 gibi çok az telefonda var) olacak.

Her oıs aynı olmuyor bu arada, 1020 ile g2 testlerine bakarsak, g2nin oisi 1020ile bir tutulacak gibi değil :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
video paylaşmış arkadaş destekliyor olduğu kesin:)
Her oıs aynı olmuyor bu arada, 1020 ile g2 testlerine bakarsak, g2nin oisi 1020ile bir tutulacak gibi değil :D
o da doğru, zaten kamera konusunda cihazların nokialar ile kıyaslanmaması düşüncesindeyim, nokia kamera teknolojisinde aşmış diğerlerine göre :)

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi

Ben nokia ya hiç inanmıyorum illaki görmüşsünüz dur 920 reklamında ois özelliğini anlatan videoda arka cama yansıyan görüntüyü görmeyen yoktur :D çakal nokia :mad::D

Invoke

Invoke

Üye
Carl Zeiss :pro:
Ben nokia ya hiç inanmıyorum illaki görmüşsünüz dur 920 reklamında ois özelliğini anlatan videoda arka cama yansıyan görüntüyü görmeyen yoktur :D çakal nokia :mad::D

Doğru ;ama kamerası iyidir diğerlerine göre, tabi modele göre değişir :D

• Beğen
Tepkiler: meg1ddo
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Bu nexus 4 de nfc vardı galiba değilmi ? Kurusa bakmayın mobil olduğumdan bakamıyorum yavaş avea :mad:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
note2 batarya konusunda iyidir nexus 4 ten, ayrıca hafıza kartı takılabiliyor, ama tek başına güncelleme desteği bile nexus 4 ü 10 adım öne çıkarıyor

Invoke

Invoke

Üye
Nexuslara göre beceriksiz; ama diğerlerine bakarsak iyi iş çıkarıyor diye düşünüyorum.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
aslında yerinde olsam Nexus 5 i beklerdim, o seni rahat bi 3 yıl götürür güncellemeleri de ve donanım olarak üst seviye olması da cabası ama yine de sen bilirsin.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
aslında yerinde olsam Nexus 5 i beklerdim, o seni rahat bi 3 yıl götürür güncellemeleri de ve donanım olarak üst seviye olması da cabası ama yine de sen bilirsin.

Bende bekleyebilirim o kadar acelem yok kendimi tutar parayı yemem ama fiyatı ikibinlerde olursa alamam . Yani bende bekleme taraftarıyım alamasam bile 4 un fiyatı düşer :D:)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Bende bekleyebilirim o kadar acelem yok kendimi tutar parayı yemem ama fiyatı ikibinlerde olursa alamam . Yani bende bekleme taraftarıyım alamasam bile 4 un fiyatı düşer :D:)
mantıklı, ama 2000 lerde olacağını düşünmüyorum, dediğim gibi nexuslar ticari kazançtan ziyade yaılımı ön plana çıkarır, o yüzden 1600 lerde olmasını bekliyorum, uygunsa alırsın değilse de dediğin gibi 4 ün fiyatı bir nebze düşer belki alırsın o şekilde

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
2000 olma ihtimali yok :D