Telefon Tavsiyesi Android Telefon Tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
mantıklı, ama 2000 lerde olacağını düşünmüyorum, dediğim gibi nexuslar ticari kazançtan ziyade yaılımı ön plana çıkarır, o yüzden 1600 lerde olmasını bekliyorum, uygunsa alırsın değilse de dediğin gibi 4 ün fiyatı bir nebze düşer belki alırsın o şekilde

Haklısın kardeşim teknolojide acele etmemek gerek türkiye fiyatını beklesem iyi olacak :) çabuk sıkılan biri olmasam wp alırdım ama android tam bana göre launcherlar var romlar var .

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Wp yi de beğeniyorum, androide göre daha ciddi asil duruyor, ana ekran özelleştirmesini de geçtim market sıkıntısı olmasa derhal geçerdim wpye, ama işte biraz gelişmesi gerekiyor daha katetmesi gereken yol var, androidte ilk çıktığında şu anki wp gibiydi ama ne hale geldi şimdi, yani hemen burun kıvırmamak gerek.

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Wp yi de beğeniyorum, androide göre daha ciddi asil duruyor, ana ekran özelleştirmesini de geçtim market sıkıntısı olmasa derhal geçerdim wpye, ama işte biraz gelişmesi gerekiyor daha katetmesi gereken yol var, androidte ilk çıktığında şu anki wp gibiydi ama ne hale geldi şimdi, yani hemen burun kıvırmamak gerek.

Haklısın zaman herşeyin ilacı :-)

Invoke

Invoke

Üye
işlemcisini ekranını ve çekirdeğini saymassak iyidir galiba :Ds3 cok cok onde ama sp de internette gezinmekte ezer

S3 hiçde önde değil, bir kere arayüzden ve samsungun kısıtlmasından geri kalır; işlemcisi 2çekirdek ama yeni bir işlemci ayrıca adreno 320gpusu çok iyi iş çıkarır. Benchmarklarda S3den iyi yapıyor. Tek sorunu tft ekranı.

theeternal

theeternal

Üye
S3 hiçde önde değil, bir kere arayüzden ve samsungun kısıtlmasından geri kalır; işlemcisi 2çekirdek ama yeni bir işlemci ayrıca adreno 320gpusu çok iyi iş çıkarır. Benchmarklarda S3den iyi yapıyor. Tek sorunu tft ekranı.
:bangin:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Bencede genel performans acisindan sp biraz daha iyi s3 un guncelleme avantaji olur belki.

Invoke

Invoke

Üye
S3 daha eski bir cihaz, bu saatten sonra alacağı güncelleme de çok olmaz, sonyde samsung kadar güncelleme veriyor. Fark yok yani, belki biri orta segment diğeri amiral olduğundan fark olurdu aynı zamanda çıksalar ama zaten 1yıl sonra çıkan cihaz SP.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Xperia z ikinci eller epey düşmüş yahu şu sony hayranlığım bitirecek beni . Nasıl sizce

Invoke

Invoke

Üye
Xperia z ikinci eller epey düşmüş yahu şu sony hayranlığım bitirecek beni . Nasıl sizce

Z tavsiye etmem, pek. Neden dersek Nexus 4 ile aynı donanım ama fu.llhd ekran.Ayrıca Nexus 4 stock android+ güncelleme desteği + daha hızlı daha stabil, Ziyidir hoştur ama oyunlarda vs nexus 4 performansı vermez. Tabi tipine, kamerasına, kasasına, malzemesine gelirsek işin rengi değişir :)

• Beğen
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Z tavsiye etmem, pek. Neden dersek Nexus 4 ile aynı donanım ama fu.llhd ekran.Ayrıca Nexus 4 stock android+ güncelleme desteği + daha hızlı daha stabil, Ziyidir hoştur ama oyunlarda vs nexus 4 performansı vermez. Tabi tipine, kamerasına, kasasına, malzemesine gelirsek işin rengi değişir :)

Ya zaten son saydıkların beni kandırıyor:-) acaba z 4.4 veya 5 alamazmi

Invoke

Invoke

Üye
bir de sd kart desteği var tabi :ehe

0MG90

0MG90

Üye
Nexus 4 cok iyi ayrıca Android güncellemesi alır hep bence onu al

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Su anki butun ust seviye modeller s4 z ve one dahil en fazla 4.4 u gorur ilerisini zor gorurler belki s4, ama nexus 2 yil daha guncelleme alir, bak mesela galaxy nexusa hala bile alabiliyor, artik nexus 4 u sen dusun

• Beğen