Telefon Tavsiyesi Android Telefon Tavsiyesi ?

Sponsorlu Bağlantılar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Biraz araştır, 1000liraya SP bulursan al, ya da bekle sp düşer zaten
Nasıl mantık? :ehe
Mantık güzel telefon da güzel fiyat tuzlu :-) sony kullanmak istiyorum zaten . Samsunga ısınamadım :-)

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Xperia sp websibir de 907 lira :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Nexus 4 almalisin, ust seviye bir cihaz. Wp8 dusunursen lumia 900 800 tlye satiliyor.

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 almalisin, ust seviye bir cihaz. Wp8 dusunursen lumia 900 800 tlye satiliyor.

Sende nexus 4 dedin bu kadar kişi bunu tavsiye ediyorsa demek ki harbiden iyi :-) zaten ya nexus yada sony istiyorum . Teşekkürler

meg1ddo

meg1ddo

Üye
ben geçen gün 800 liraya 20 ay garantili Nexus 4aldım, arka tarafında orijinal jelatini hala duruyor, en ufak bir kılcal çizik bile yok, ve telefon yağ gibi akıyor, most wanted ı pc oyunuymuş gibi zevk veriyor, şahsen telefonları çok zorlayan ve yoran biriyimdir iphone 5 bile kasmışımdır kullanımımla:) ama henüz nexus 4 te en ufak bir kasma donma vs görmedim, 900 - 1000 tl ye çok temiz ikinci el bulursun hatta nette 1050 tl ye sıfırı bile vardı bi ara kliksa.com da.ben discovery nin arayüzünü hiç ama hiç beğenmiyorum, çocuksu basit oyuncak gibi geliyor malzeme kalitesi de bir o kadar kalitesiz, telefon dedin mi elde biraz kendini hissetirecek ağırlığı sağlamlığı bakımından, ve bir ayrıntı daha Nexus 4 android 5.0 ı rahat görür, S4 note2 veya diğer bir telefon acaba bana android 4.4 gelirmi diye düşünürken, nexus acaba ne zaman gelecek der, fark bu.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve gıwıliler
Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4 Hız, bir sürü daha güncelleme :pro: nexus4de hafıza kartı olayı yok ama idare edecektir diye düşünüyorum...
Bence nexus 4 ya da sp tercih etmelisin, spnin artısı hafıza kartıdır, clearaudio xloud müzik zevkidir, yoksa nexus 4 iyidir, güncellemesini alır. SP de nexus4ki çipsetin 2 çekirdeklisi var. gpu aynı. Xperialardan örnek vermek gerekirse: Z ile nexus4 aynı çipseti kullanıyor.
@gıwıliler

• Beğen
qramaphonedzie

qramaphonedzie

Üye
bence de nexus 4 çok iyi güncelleme bakımından da çok iyi

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
ben geçen gün 800 liraya 20 ay garantili Nexus 4aldım, arka tarafında orijinal jelatini hala duruyor, en ufak bir kılcal çizik bile yok, ve telefon yağ gibi akıyor, most wanted ı pc oyunuymuş gibi zevk veriyor, şahsen telefonları çok zorlayan ve yoran biriyimdir iphone 5 bile kasmışımdır kullanımımla:) ama henüz nexus 4 te en ufak bir kasma donma vs görmedim, 900 - 1000 tl ye çok temiz ikinci el bulursun hatta nette 1050 tl ye sıfırı bile vardı bi ara kliksa.com da.ben discovery nin arayüzünü hiç ama hiç beğenmiyorum, çocuksu basit oyuncak gibi geliyor malzeme kalitesi de bir o kadar kalitesiz, telefon dedin mi elde biraz kendini hissetirecek ağırlığı sağlamlığı bakımından, ve bir ayrıntı daha Nexus 4 android 5.0 ı rahat görür, S4 note2 veya diğer bir telefon acaba bana android 4.4 gelirmi diye düşünürken, nexus acaba ne zaman gelecek der, fark bu.

5 i görür mu ciddi misin :eek:
Evet şuan netde 1050 ye falan sıfırı var . Bence tek eksik yani hani şu geri ana ekran dokunmatik tuşlarının ekrana gömülü olması :-) küçültyo ekranı az da olsa :D

meg1ddo

meg1ddo

Üye
şahsen Nexus cihazlar dururken diğer telefonları almak biraz hamallık gibi oluyor bana, istersen bekle Nexus 5 in yarın tanıtımı yapılabilir 1 aya kalmaz da Türkiyede olabilir onu alırsın, ama sanırım bütçen sınırlı.

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 Hız, bir sürü daha güncelleme :pro: nexus4de hafıza kartı olayı yok ama idare edecektir diye düşünüyorum...
Bence nexus 4 ya da sp tercih etmelisin, spnin artısı hafıza kartıdır, clearaudio xloud müzik zevkidir, yoksa nexus 4 iyidir, güncellemesini alır. SP de nexus4ki çipsetin 2 çekirdeklisi var. gpu aynı. Xperialardan örnek vermek gerekirse: Z ile nexus4 aynı çipseti kullanıyor.
@gıwıliler
Evet şimdi kafamda daha da netleşti modelleri ikiye düşürdük şimdi nexus 4 un hafızası düşündürüyo beni soyle bi kendimi tartıyorum 16 yetermi diye :rolleyes: ah google yap 32 düşündürme bizi :mad:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
tuşlar ekrana gömülü olması kötü değil bence, şu ana kadar bir dezavantajını yaşamadım hatta kullanımda daha stabil olduğunu söyleyebilirim, diğer telefonlardaki gibi ekran dışına çıkmamış olması o tuşların da kullanım alanında olması daha rahat ulaşılabilir olması kullanım verimini de arttırıyor bence.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Xperia l veya xperia sp o fiyat aralığında en iyilerinden ikisi

Invoke

Invoke

Üye
5 i görür mu ciddi misin :eek:
Evet şuan netde 1050 ye falan sıfırı var . Bence tek eksik yani hani şu geri ana ekran dokunmatik tuşlarının ekrana gömülü olması :-) küçültyo ekranı az da olsa :D

5i görür.
O tuşlar eksik değil, aslında artıdır, kullanımı rahat, kolay alışırsın, şöyle düşün bir süre sonra atıyorum orta tuşun bozulabilir ;ama bunda öyle bir sorunun yok, ayrıca yeni tuş ekleyebilir, ona farklı görevler atıyabilirsin =)

• Beğen
meg1ddo

meg1ddo

Üye
bende de 16 gb var, 600 küsür şarkı 50-60 foto, most wanted ve fifa 14 (1.3gb) dahil üst seviye oyunların en popülerleri var ve hala 2 gb boş kullanımda şu ana kadar bir hafıza dezavantajı da yaşamadım, eğer siz çok video ve fotoğraf çekiyorsanız yada bütün hd oyunlar olacak diyorsanız belki sıkıntı yaşarsınız ama abartılı olmayan bir kullanımda yeterli bir hafıza bence 16 gb

Invoke

Invoke

Üye
Evet şimdi kafamda daha da netleşti modelleri ikiye düşürdük şimdi nexus 4 un hafızası düşündürüyo beni soyle bi kendimi tartıyorum 16 yetermi diye :rolleyes: ah google yap 32 düşündürme bizi :mad:

Valla benim şuan kulladığım telefonun hafıza 400mb :D +16gb sd kartım var. 14küsür kalıyor bana. Sorunum yok, rahatım. 400 doluyor androidde telefona kuruluyor filan diye çıkmasın kimse, gayet sdye kuruyorum, hiç de dolmadı tel hafızam neyse konu bu değil. İdare eder yani... Ama sonuçta kısıtlar... 32 olsaydı onu da doldururduk :ehe

• Beğen