Android sürümler!Telefonu Brick'den Kutrarma %100 / halukmert30 FArRIyLA / linkdeki açklmlar bklnyor

Sponsorlu Bağlantılar

OLdu mu?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .
Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
Android sürümler!Telefonu Brick'den Kutrarma %100 / halukmert30 FArRIyLA / linkdeki açklmlar bklnyor
:alkisEvet YANLIŞ DUYMADINIZ TELEFONUNUZU BRİCK'DEN KURTARCAM. Lütfen Sorumluluk Benim değildir Sizindir bunu unuymayın.

Başlıyoruz.

1- Ekte verdiğim dosyalar işinize yarayacaktır:

[h=2]

[/h]

2- Bu linkte wipe sürümü ve Odin'i bulup yüklüyoruz(ekte)

3-Telefonu Download moda alıcaz. Öncelikle sırasıyla ses açma, ses kapama ve ppower düğmesine aynı anda basıyoruz. Ekrana bir yazı ve uyarı işareti çıkacak ses açma tuşuna basın-

4-Telefonunuz Download Mod'da...

5-İndirdiğimiz rar'da odin exeyi açalım ve Öbür rardaki dosyaları Masaüstünde bir klasör'e kaydedelim.

6-Telefonu bir usb kablosuyla bilgisayara bağlayalım.

7- odin.exe de telefon modeli sizin modeliniz değilse exeyi kapatıp yeniden açın.

8-sağ altta Bootloader, PDA ,Phone ve CSC diye boşluklar göreceksiniz. Bootloaderi boş bıkrakın.

9-Pda yazısına tıklayın. Sonra Çıkan şeyden Dosyaları masaüstünde bir klasöre kaydettiğiniz PDA ile başlayan Dosyayı seçin.

10-Phoneye gelince yine aynı işlemi yapıyorsunuz ve Bu sefer modem'le başlayan dosyayı seçiyorsunuz

11- Aynı işlemle CSC ile başlayanı seçiyorsunuz

NOT: BİRİNİ BİLE YANLIŞ YAPARSANIZ TELEFON HİÇ AÇILMAYACAKTIR VE HARDBRİCK OLACAKTIR!!

12- Starta basıyoruz ve üst kutucuklardan biri bile dolunca telefon resetleniyor. Ve programla işimiz bitiyor.

13- TElefon açılacaktır. Usb bağlantısını kesebiliriz.

14-programla işimiz kalmadığından kapatabiliriz.

KENDİ ELLERİMLE YAZDIM EMEĞE SAYGI TEŞEKKÜR ETMEDEN UYGULAYANA HARAM OLSUN!

Lütfen emeğe saygı
!!

• Beğen
Tepkiler: nazmi28, mustafa1071 ve ceydonmez

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mustafa1071
doganhu

doganhu

Üye
Guzel paylaşım. Android dünyasıyla haşır neşir olan herkesin basına gelebilecek birsey, tabi benim gibi hard brick yapmamıssanız işinize yarar :P:

• Beğen

kilicaslan17

Üye
Brick olan telefon download mode a girmez ki.Bu açıklama half brick için.Ama bilmeyen çok kişi vardı.Teşekkürler

• Beğen

sadikbircan

Üye
Halfbrick sıkıntı değilki recoveryden rom yükle düzelir .d

Ali58_58

Ali58_58

Üye
-Emre

-Emre

Üye
ayrıca odinle yükledikten sonra teli açınca hata verir ve kullanılmazsa recoveryden format factory yapın düzelir =)

ersinkiraz

Üye
ya benim bi sorum olacak galaxy s 9003 model telofonum rom yukledim yeniden fakat telefonu her kapatip actigimda fabrika ayarlarina donuyor normalde duzgun calisiyor ama kapatip acarsam sanki ilk rom yuklemis gibi dil oturum ac ayarlari geliyo hep; bunu nasil duzeltebilirim

Fatih Enes

Fatih Enes

Üye
Çok şükür hiç başıma gelmedi :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Bildiğim kadarıyla hardbrick jig aleti ile oluyor

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

- - - Eklendi - - -

Sen telefonu servise ver kardes

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
ya benim bi sorum olacak galaxy s 9003 model telofonum rom yukledim yeniden fakat telefonu her kapatip actigimda fabrika ayarlarina donuyor normalde duzgun calisiyor ama kapatip acarsam sanki ilk rom yuklemis gibi dil oturum ac ayarlari geliyo hep; bunu nasil duzeltebilirim

Servise ver

- - - Eklendi - - -

üst konu pls

leokralbaykal

leokralbaykal

Üye
brick olmuş telefon jtag , usb jig kullanılmadan download moda girmez kardeşim milleti kandırma .

axelf

axelf

Üye
brick olmuş telefon jtag , usb jig kullanılmadan download moda girmez kardeşim milleti kandırma .
aynen siz brick olmuş telefon görmemişsiniz, hayatta download mode geçmiyor makina neyin kafasını yaşıyorsunuz??????????

comolokko1

Üye
kardeşim benim tablette Samsung Galaxy Tab 10.1 (P7500) Firmware Upgrade ..... Kies Try Again falan diyor kapattığımda otomatik olarak geri açılıyor kapatıyorum güç düğmesine basık kalarak yine açılıyor download moduna alınıyor ama odin , kies ve bilgisayar algılamıyor tableti ne yapabilirim LÜTFEN BİRİ AYRINTILI AÇIKLIYABİLİR Mİ ?

Haluk.

Haluk.

Üye
    Konu Sahibi
aynen siz brick olmuş telefon görmemişsiniz, hayatta download mode geçmiyor makina neyin kafasını yaşıyorsunuz??????????
Yanlışınız var bizzat ben telefonumu brickden kurtarmıştım .

- - - Eklendi - - -

kardeşim benim tablette Samsung Galaxy Tab 10.1 (P7500) Firmware Upgrade ..... Kies Try Again falan diyor kapattığımda otomatik olarak geri açılıyor kapatıyorum güç düğmesine basık kalarak yine açılıyor download moduna alınıyor ama odin , kies ve bilgisayar algılamıyor tableti ne yapabilirim LÜTFEN BİRİ AYRINTILI AÇIKLIYABİLİR Mİ ?
bu yöntemleri yap ama senin tabletine uygunmu bu yöntem bilmiyorumm sorumluluk benim değil

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
benim de bildiğim birck olmuş telefon dowland moduna girmez ! bu olay birc olmuş telefon değil ki bir telefon dowland modu alıyorsa orjinal rom u yükleyip kurtarmak zaten basit

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Link kırılmış ayrıca hard brick olan cihazı download moda da alamazsınız.
Siz burda normal rom yüklemeyi anlatmışsınız.
:locked:

• Beğen
Tepkiler: Heroata

Üst Alt