Uygulama Android PC Suite Türkçe ( HAZIR)

Sponsorlu Bağlantılar

uqurykn

uqurykn

Üye
Llink i yenilemicekmisin

PriZm

PriZm

Üye
Link Kırık:locked:

sedat_17

sedat_17

Üye
eline saglık tesekkurler

brnykz

Üye
Android PC Suite Türkçe ( HAZIR)
Wm,iphone için Pc suite olurda Android için olmazmı

1-2 tane pc suite programı denedim ama en iyisi bu çinli arkadaşların yaptığı program.
Oldukça kapsamlı bir program.Yedek almaktan,sms mesajlarınızı yönetmeye hatta geliş gidiş tarihleri değiştirmeye bile (Uyanıklar için ) yarıyor.

Programın offical sitesi burası.Ben sadece dil dosyası yazdım ve program üstündeki gereksiz reklamları kaldırdım.

Program + Türkçe Yama Download

Yükleme Ayrıntıları

İndirdiğiniz rar dosyasını ayıklayın.Klasör içindeki pcsuite_for_android_1.5.9.108.exe dosyasını kurun.
Ne yazıkki kurulum dili çince.Bu yüzden kurulum esnasında bir sürü ???? işareti çıkabilir.Ama program kurmaya aşina iseniz zaten kolaylıkla kurarsınız çok seçeneği yok zaten.

Programı kurduktan sonra klasör içindeki Android klasörünün içindeki tüm dosyaları
C:\Program Files\NetDragon\91 Mobile\Android klasörü içine kopyalayın.Dosya değişimlerine onay verin.

Programı çalıştırmadan önce küçük bir ayar yapmamız gerekiyor.Program türkçe windowslarda çalışmıyor.sebebini henüz anlayamadım.program yapımcılarına mail attım hem türkçe dil dosyası yazdım ekleyin hemde sorun nedir diye ama cevap gelmedi..

Neyse bu sorunu geçmenin yolu
Denetim masası/ Bölge ve Dil seçenekleri'ne girin

Üstteki Türkçe seçeneğini İngilizce ABD yapın.Pc de bir değişiklik olmuyor.Sadece bazı siteler bizi ingilizce görüyor o kadar

Daha sonra programımız çalışmaya hazır.Telefonunuz data kablosu ile pc'ye bağlayın ve programı çalıştırın.Cihaza küçük bir program yükleyecek panik yapmayın program ile cihaz arasındaki iletişim için bu gerekli.

alıntı :

THE NORTH kardeşimize teşekkür ederiz.

program önizlemeleri: ANA EKRAN

DOSYA YÖNETİCİSİ

Program ekle-kaldır seçenekleri ve programlar listesi.Ayrıca burada çince bir siteye bağlanıyor ordan direkt program indirebiliyorsunuz ama biraz uğraşmanız lazım

YÖNETİM MENÜSÜ

TELEFON REHBERİ YÖNETİMİ

ARKA PLAN OLUŞTURMA

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA

MÜZİK DOSYALARI YÖNETİCİSİ

ARKAPLAN YÖNETİCİSİ VE İNDİRME
admin abi linkleri yenilermisin hepsi silinmişte

Üst Alt