Airdroid Desktop programını türkçe kullanan var mı acaba?


sublieutenant

sublieutenant

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba, Airdroid desktop client programının türkçe dil dosyasını arıyorum. Aramızda çeviri yapan birçok arkadaş var. Eminim bu programı da kendine göre türkçeye çeviren arkadaşta vardır diye düşündüm. Eğer varsa dil dosyasını paylaşabilir mi acaba ?

Bilmeyenler için airdroid pc ile telefonunuz arasında dosya alışverişi, bildirim vb. işler yapan aracı programdır.
Link:


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt