Uygulama Android PC Suite Türkçe ( HAZIR)

Sponsorlu Bağlantılar

şazenuş

şazenuş

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bazıniz beceriyor bazıniz beceremiyor.biraz kafa yorsaniz herkes kurar şu programı ya hu.

• Beğen
Tepkiler: hassdj

hassdj

Üye
tşk

Isumairu

Isumairu

Üye
no soft diyor.. download yok

sanalmisafir

Üye
ben bu programı tavsiye ederim arkadaşlar türkçe değil .. ilgili arkadaşlar bu programı türkçeye çevirebilirse süper olur

kanarycemil

Üye
dil ayarını yapınca açılıyor bu kadar basit emeğin için çok teşekkür ederim.

ancak uygulamaindirirken programları çince tanıtıyor.

urbank

Üye
arkadaş herşeyi denedik olmuyor çalışmıyor işte :SSS xp sp3 çalışmadı netframework ta yüklü bişey eksik ama ne baglantı zaman aşımına uğradı diyo atıyo updateden açılmıyo pro...........

selcukiyet

selcukiyet

Üye
no soft :(

Haddat

Üye
Teşekürler... galaxy gio da mükkemmel çalışıyor..:d:

----------Eklendi @ 14:04:01 ---------- Yazıldı @ 13:36:12 ----------

Ayrıca Bütün programlar sd karta kurabiliyor..:aha:

alicandemir73

Üye

bu son sürümü galiba

muder

Üye
bu programı gecen gun kurdum guzelce calısıyordu ama bugun hata verıyor---- PC Suite has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience---91 Assistant Updater has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. bunu nasıl halledebılırım???

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Faild deyip kapanıyor program.

selapo

Üye
Peki bu program sayesinde telefonumdaki hattan pc üzerinden internete girebilir miyim ?

yapalak

yapalak

Üye
Teşekürler çok uğraştım meğer problem dil ayarlarındaymış dili ingilizce yapınca sorunsuz çalıştı htc sensetionda

Crixus07

Crixus07

Üye
arkadasım bnde programı kurdum gayet guzel calısıyor yanlız bı turlu baglantıyı yapamadım telefonum xperia neo normal yazılımı telefonu goruyor ancak bu gormuyo sorun ne acaba yardımcı olurmusun

ninjared

Üye
arkadaşlar bu programı kimseye tavsiye etmiyorum çin tabletimin yazılımı silindi bu program yüzünden kimseyede yaptıramıyorum daha dogrusu yaptıracak birini bulamıyorum

fırtınam.65

Üye
arkadaslar vodafone 945 bir turlu android markete tanitamadim bilgisi olann varsa ltfen yardim etsin

bursa1616

bursa1616

Üye
eşekkürler telefonu alıyım deniyeceğim

f_conq

f_conq

Üye
link ölü

erul95

Üye
android işlemcili tabletler için uygunmu

zexone