Uygulama Android Odin Sayacı Sıfırlama Triangle Away V3.01

Sponsorlu Bağlantılar

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 PT 3110
Cihaziniza çıkmış en son turkiye versiyonu 4.2.2

Linkden indirebikirsiniz ama denemedim mesulliyet kabul etmem fakat elimden geldigince yardimci olurum

• Beğen
Tepkiler: muratgunay48

muratgunay48

muratgunay48

Üye
Cihaziniza çıkmış en son turkiye versiyonu 4.2.2

Linkden indirebikirsiniz ama denemedim mesulliyet kabul etmem fakat elimden geldigince yardimci olurum
Çok teşekkür ederim hocam... Eline emeğine sağlık...

nokia 603

Üye
Hocam galaxy e7 de olur mu daha yeni cihaz riske girmeyi pek istemem

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi

cebimci

Üye
Ben 3 tane rom yükledim suan Triangle Away 3.26 ile baktım da Counter 0 yazıyor :D bu nasıl oluyor

bilarman

bilarman

Üye
Samsung Galaxy Note 3 Lollipop 5.0 uygulamayı çalıştırdım. Gösterdiğiniz uyarıları sırasıyla verdi sıfırlaması lazımdı ancak sayacı sıfırlamadı. Yinede paylaşım için teşekkürler...

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 Lollipop 5.0 uygulamayı çalıştırdım. Gösterdiğiniz uyarıları sırasıyla verdi sıfırlaması lazımdı ancak sayacı sıfırlamadı. Yinede paylaşım için teşekkürler...
Samsung 4.2 ydi galiba o surumden sonra odin sayaci yerine knox kullanmaya basladi sizin cihazinizdada knox sayaci bulunmakda sanirim 5.0 olduguna gore rica ederim

turancen

turancen

Üye
J7 prime telefonda denedim, telefon açıkken info programında garanti knox sayacı durumu 0x0 yazıyor, lakin download modu açtığımda warriant da 1 yazıyor. download modda etki etmemiş

Üst Alt