Uygulama Android Odin Sayacı Sıfırlama Triangle Away V3.01

Sponsorlu Bağlantılar

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Yeni surumu yuklrdim 4.4.2 eski galiba 4..2.0 yanilmiyorsam

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Güzel uygulama Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: deadhmachine
Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Ben rot atarken kitkat yuklu degildi

baskahmet

baskahmet

Üye
Knox sıfırlanmıyor. Bildiğim kadarıyla sadece note 3'te oluyor

mustafa talha

Üye
Sa benim tlf un dokunmatiği bozuldu servise göndercem root tan çıkarmam lazım dokunmatik bozuk olduğu için bu sistemi yapamıyorum başka bi unroot yolu var mı tlf un içine girmeden direk atabileceğim yardım edin lütfen

baskahmet

baskahmet

Üye
Sa benim tlf un dokunmatiği bozuldu servise göndercem root tan çıkarmam lazım dokunmatik bozuk olduğu için bu sistemi yapamıyorum başka bi unroot yolu var mı tlf un içine girmeden direk atabileceğim yardım edin lütfen
Stock rom yukle dostum

mustafa talha

Üye
Stock rom yükledim ama sayaç sıfırlanmadı

mustafa talha

Üye
Stock rom yükledim Verdim kardeşim ama rootlu cihaz deyip garanti dışı dediler 530 lira masraf çıkardılar downloading modunda custom binary download:No ve sıfır olması gerekiyormuş ordan anlıyorlar rootlu olduğunu

baskahmet

baskahmet

Üye
Stock rom yükledim Verdim kardeşim ama rootlu cihaz deyip garanti dışı dediler 530 lira masraf çıkardılar downloading modunda custom binary download:No ve sıfır olması gerekiyormuş ordan anlıyorlar rootlu olduğunu
Yazık olmuş o zaman Ya benim tel 5 aylık 1. Ayından rom attım garanti yalan oldu o zaman

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
garanti yalan oldu ama yukardaki yöntemle garanti kapsamına ala biliyorsun kardeşim dokunmatiği çalışmayan telefon için bir çözüm bilmiyorum k.bakma geçmiş olsun bu arada

mustafa talha

Üye
Sağolasın

• Beğen
Tepkiler: deadhmachine
muratgunay48

muratgunay48

Üye
Hocam eline emeğine sağlık... Bir sorum olacak... Bu işlemi yapmak hafızı siler mi... (benim ki orijinal ROM, zaten amacım sadece güncelleme, ROOT'lu olduğu içingüncelleme yapamıyorum) işlemden sonra kendi güncelleme yapabilir miyim...
Şimdiden teşekkür ederim...

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Hocam eline emeğine sağlık... Bir sorum olacak... Bu işlemi yapmak hafızı siler mi... (benim ki orijinal ROM, zaten amacım sadece güncelleme, ROOT'lu olduğu içingüncelleme yapamıyorum) işlemden sonra kendi güncelleme yapabilir miyim...
Islem hafiza silmez fakat bu islemi yaptikdan sonra guncellemeyi kuramazsin rootu kaldirip orjinal romu tekrar kurarsaniz guncelleme sıkıntisi cekmezsiniz

muratgunay48

muratgunay48

Üye
Islem hafiza silmez fakat bu islemi yaptikdan sonra guncellemeyi kuramazsin rootu kaldirip orjinal romu tekrar kurarsaniz guncelleme sıkıntisi cekmezsiniz
Cevabın için çok teşekkür ederim hocam...
Peki hocam... Ben rootu kaldırmak istemiyorum... Güncelleme paketi (APK gibi içine atıp kurabileceğim) nasıl bulabilirim...
Yardımcı olabilir misin...

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Cevabın için çok teşekkür ederim hocam...
Peki hocam... Ben rootu kaldırmak istemiyorum... Güncelleme paketi (APK gibi içine atıp kurabileceğim) nasıl bulabilirim...
Yardımcı olabilir misin...
Cihazinizin modelini yazip aratirsaniz en son cikan romlari bulup odinden kura bilirsiniz fakat hersey silinir ve islemi yaptikdan sonra tekrar rootlamaniz gerekir

muratgunay48

muratgunay48

Üye

Üst Alt