Uygulama Android Odin Sayacı Sıfırlama Triangle Away V3.01

Sponsorlu Bağlantılar

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
işinize yaradıysa bir beğeniyi çok görmeyin arkadaşlar :)

fenerlici

Üye
Arkadaşlar bende lg g2 var telefonu rootladm radyoyu falan çıkardım ama pişman oldum sonradan ama ne radyoyu kaldırabildim telefondan ne de rooted yazısını bide radyoyu aktif ettikten sonra bir sürü yabancı isimde program geldi (Funtone, GPS+,Musix,My Apss...) lütfen aciill yardım edin

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bende lg g2 var telefonu rootladm radyoyu falan çıkardım ama pişman oldum sonradan ama ne radyoyu kaldırabildim telefondan ne de rooted yazısını bide radyoyu aktif ettikten sonra bir sürü yabancı isimde program geldi (Funtone, GPS+,Musix,My Apss...) lütfen aciill yardım edin
Hiç bir bilgim yok kardes umarım bilen birisi cikar

Sin007

Sin007

Üye
Eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: deadhmachine
Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Samsung tab3 210 niye calismiyor bu program ? :(

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Evet yaptim nafile galiba desteklemiyor tabletimi :(

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Sayaci baska bi yolla sifirlayamazmiyiz cunku androit sürümünü yuksrlymm icin sifirlamm lazim ?

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Sayaci baska bi yolla sifirlayamazmiyiz cunku androit sürümünü yuksrlymm icin sifirlamm lazim ?
Android sürümünü yükselttim derken orjinal ise sorun olmaz fakat farklı rom kurduysan iz bilgisayara geçince bi arastiririm

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Android sürümünü yükselttim derken orjinal ise sorun olmaz fakat farklı rom kurduysan iz bilgisayara geçince bi arastiririm
Androit surumunu yukseltmek istiyorum ama modifiye oldugu icin olmuyor tablete yeni guncelleme gelmis

baskahmet

baskahmet

Üye
s4 minide işe yarıyor mu

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
Androit surumunu yukseltmek istiyorum ama modifiye oldugu icin olmuyor tablete yeni guncelleme gelmis
Tabletin orjinal sürümünü yükleyince güncelleme yapabilirsiniz sanırım olmazsa bu programı kullanin

• Beğen
Tepkiler: Sortlu_kral
Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Simdi tabletimin sayacina basil bakacim bi bilgijiz var mi

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
Samsung tab3 210
Daha dogrusu sayac var mi tabletin ?

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
ilk olarak tableti Download moduna alın yukarıda sayacı göreceksiniz

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
10 defa aldimda bir tek o sayac bolumu yok ortada ? Internettende arastirdim bulamadim

deadhmachine

deadhmachine

Üye
    Konu Sahibi
android sürümü kaç acaba

Üst Alt