Android Mi Windows Phone Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

smh60

smh60

Üye
Ben TW arayüzlü bi telefon alsam 2 dakika beklemem direkt rom atarım

tapatalk

tapatalk

Üye
Bende g.nexus var ve suanki nexuslara gore cok pahaliydi. Nexuslarin suanki populerligi birazda fiyattan. 4.1 tamamen g.nexusa gore cikmisti hatta project butter falan baya gundem yaratmisti. Nexus one falan telefonun babasıydı resmen ama simdi herkes koyuyor donanimi pek bi fark yok. Sacede diger androidlere gore cok stabil

Son düzenleme:
d.boyy

d.boyy

Üye
ben wp magzasında duzgun mıcrosoftun yada wındowsun sundugu bı crome google goremedım . 3.kişilerin yaptıgı uygulamalar var fakat androıd ıosda fırmanın uygulamaları mevcut wp de facebook bıle orjınal fırmanın degıldı . ıllakı magzalarda crome 3 5 tane olur hangısınde yok kı fakat wp dekı uygulama bıle degıl adam uygulama dıye koymus ındırıyosun bıldıgın ınternet explorerdan acıyo kısayoldan bı farkı yokkı . ayrıca vıne ben androıdde gene ucretsız kullanıyom hala 10 tane ızledıgımde dondugunu goremedım yada xxxx program wp de ıngılızce fakat baska markette aylar ondcesınden cıktıgında bıle turkceydı. Ayrıca burası bı form sıtesı herkez haddını asmadan karsındakıne kotu konusmadan dostluk ıcınde tartısma yapılsın herkezın eksık bıldıgı bırsey vardır kımse 4 - 4 luk olamaz tartısma zaten sen kendı fıkrını dusuncenı karsındakı vs fıkrını soleyerek dewam etmelı .

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
iOS

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İos Hepsinden Önce Gelir Bunu Unutma ;)

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Wp kullanmadım ama kullansamda kararımın değişeceğini sanmıyorum Android :)

Üst Alt