Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Anılarım depreşti. :cry: Benim hala var ama çalışmıyor meret. Neyse konuyu dağıtmayalım lütfen. :bigstar:
Sırf doksanlar için ayrı bir konu açar sabaha kadar anlatırım. 30 yaşına geldim hala doksanların müziklerini dinliyorum. Yeni nesil şarkılar bana çok boş geliyor. Söz yok ruh yok. O yüzden ölene kadar forever 90s.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve AIS

Cadillac34

Üye
Sırf doksanlar için ayrı bir konu açar sabaha kadar anlatırım. 30 yaşına geldim hala doksanların müziklerini dinliyorum. Yeni nesil şarkılar bana çok boş geliyor. Söz yok ruh yok. O yüzden ölene kadar forever 90s.
Tamam sen dinlemeye devam et, biz de oynamaya devam edelim.

• Beğen
Tepkiler: AIS
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Coming Soon Yazıyor Diğer Episoideler Thanosu öldürdm diğer bölümler guncellemeylemi gelcek yoksa paraylami açılıyor anlamadım yanlız harbi filmin içinde oluyon konuşmalar biraz fazla
Hilelisi çıkmış tüm kilitler acıkmış ındiriyom:D
Olom su oyun ne zaman çıkacak la :D
hâlâ video yayınlıyorlar:D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Online cs gibi oyun olur bu da Modern Combat Vs nin daha iyi hali gibi.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve AIS
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sonunda telefonu rootlamayı başardım ve Modern Combat 4'ü sorunsuz çalıştırıyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: AIS, TheLastWarrior ve ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir ve AIS
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Sırf MC4 için istiyordum zaten rootlamayı iyi oldu aslında Nintendo Ds emülatörünün son sürümü de rootsuz çalışmıyordu şimdi onu da son sürüme yükselttim :)
Helal olsun :D

• Beğen
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Facebook programını telefondan nasıl silicem kurunca silinmiyor çok batarya yiyor bilen var mı? Program telefona virüs gibi yapıştı silinmiyor.
Facebook Uygulaması Lanet Bir Şey Hemen Kurtulmalısınız

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Facebook Uygulaması Lanet Bir Şey Hemen Kurtulmalısınız
Silinmiyor işte silinse kurtulucam yeni rootladım telefona tekrar sıfır yazılım kurmak istemiyorum zaten batarya da artık dayanmaz oldu. Tek çare telefona format herhalde neyse MC4 ü bitireyim temiz kurulum yaparım.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Facebooku devre dışı birak işe yariyo

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Şimdilik öyle yaptım da şu MC4 bitsin smart switchten temiz orjinal yazılımı tekrar kurucam batarya da saçmalamaya başladı.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik öyle yaptım da şu MC4 bitsin smart switchten temiz orjinal yazılımı tekrar kurucam batarya da saçmalamaya başladı.
Batarya değiştiriyorsa değiştir garantisi davan ediyosa garantiye gönder şikayet olarakta çabuk bittigini yaz degistiriyolar diye biliyorum

• Beğen

Üst Alt