Öneri Android İçin Çıkması Planlanan HD Oyunlar ((GÖRSEL VE TRAİLER)) Sürekli Güncel!!

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Batarya değiştiriyorsa değiştir garantisi davan ediyosa garantiye gönder şikayet olarakta çabuk bittigini yaz degistiriyolar diye biliyorum
Rootlamadan önce sorun yoktu işte akşam üstü sorun olmaya başladı gibi zaten rootu da MC4 için istiyordum yoksa rootsuz telefon işimi görüyor ben telefonu o kadar kurcalayan bir insan değilim MC 4'ü telefon bozuk çalıştırdığı için Gltools ile ayar yapmak gerekiyor anca öyle MC4 düzgün çalışıyor şu anda oyunda problem yok eski telefonumda sorunsuz çalışan oyun bu telefonda bozuk çalışıyor -_-.

• Beğen
Tepkiler: AIS

AIS

AIS

Üye
Pes 2017 joystick özelliği gelmiş. Ama 2018 ne alaka?

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve Baydırman
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Subdivision Infinity

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Galaxy On Fire Tarzı

Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Pokemon Go Türkiye'de aktif oldu herhalde kaç aydır oynadığım oyun play storeda cihazınızla uyumlu değil yazıyor. Yeminle hasta bunlar NBA 2K16'da uyumlu değildi sorunsuz çalışıyor :D :D :D Neyse ben apk sını indirdim kurdum :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior, AIS ve Cadillac34
AIS

AIS

Üye
Pokemon Go Türkiye'de aktif oldu herhalde kaç aydır oynadığım oyun play storeda cihazınızla uyumlu değil yazıyor. Yeminle hasta bunlar NBA 2K16'da uyumlu değildi sorunsuz çalışıyor :D :D :D Neyse ben apk sını indirdim kurdum :D :D :D
Oyun yapımcıları cihazın ismini yazmayı unutmuştur herhalde

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Subdivision Infinity

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Galaxy On Fire Tarzı
Galaxy On Fire'yi N8'de denemiştim pek sarmamıştı.
Oyun yapımcıları cihazın ismini yazmayı unutmuştur herhalde
O değilde bazı oyunlar durduruldu hatası veriyor çok sinir oluyorum. Mass Efect kuruyorum durduruldu hatası veriyor. Kaç tane Asphalt 7 indirdim zor buldum çalışan.

• Beğen
AIS

AIS

Üye

O değilde bazı oyunlar durduruldu hatası veriyor çok sinir oluyorum. Mass Efect kuruyorum durduruldu hatası veriyor. Kaç tane Asphalt 7 indirdim zor buldum çalışan.
En çok sinir olduğum hata. :D oyunu google playden indirme yaptığında öyle bir hata ile karşılaşmıyorsun.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi

Android surumu farkli galaxy on firenin ama galaxy on fireden ıyi bu çıkacak oyun

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve AIS
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen