Android Dünyasına İlk Adımım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ka_za

ka_za

Üye
Üstten acilanlar iyi durmuyoda yandan acilanlar çok hoş yada ben aylarda arayıp bulamdıgımdan öyle geliyo :rolleyes:

crazy0067

Üye
ben bu telefonu yaklaşık 2aydır kullanıyorum ekranda piksel falan sorunu yok o konuda için rahat olsun. hafıza konusunda ise toplamda 4.65gb falan yer kalıyor eğer çok fazla büyük boyutlu oyun falan yüklemezsen fazlasıyla yetecektir. bu arada telefonun hayırlı olsun bence en doğru kararı vermişsiniz, şayet ben telefondan çok memnunum

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Crazy kardeş verdiğin tavsiyeler için teşekkürler zaten uzun araştırmalar sonucu almıştım demekki değmiş araştırdığıma sağolasın piksel sorununda biraz takılmıştım aydınlattığın için sağol birde oyun olarak 2 tane düşünüyorum ya ama birini yüklemem belki yüklersem nfs most wanted yüklerim başka yüklemem galiba gerisini marketten bulurum birde müzik için OTG kablosu takıp belleğe bağlayıp telefonu ordan müzikleri dinlesek olur mu ?

mtngln

mtngln

Üye
Ka_za kardeş ben zaten reel racing kurmayı düşünüyorum birde modern combat 4 var fakat boyutu çok büyük beğendimde pcyi açık bırakmam lazım inmesi için belki bu gece indiririm birde telefonun 4 gb hafızası kalıyor galiba 4 ünü android kullanıyor root atmadan sd ye aktarabilme olayı varmı acaba ?

hafıza olayını kafana takma oyunların sd dosyalarını hafıza kartına yüklersin apk ları taşımasan da olur çünkü 15 20 mb falan oluyolar bu arada nfs most wanted,subway surfers ve cs portable yi öneririm

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
mtngln kardeş ben oyunların sd dosyalarını telefon hafızasına kaydediyor diye biliyordum ama sd karta taşınabiliyor mu eğer taşınırsa hemen gidip bi 16'lık SD kart almalıyım :) Bir de root ister mi ?

ka_za

ka_za

Üye
mtngln kardeş ben oyunların sd dosyalarını telefon hafızasına kaydediyor diye biliyordum ama sd karta taşınabiliyor mu eğer taşınırsa hemen gidip bi 16'lık SD kart almalıyım :) Bir de root ister mi ?

Root ister kardeş

furkan5800

furkan5800

Üye
bende yazin hayirlisiyla s3 mini almayi planlyorum

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Nihayet kavuştum arkadaşlar s3 mini ye abim kargodan almış saat 4 gibi eve getirecek

avcitalip

avcitalip

Üye
Flip Cover düşündüm ama kötü dediler biraz inceymiş galiba darbe telefona geliyormuş.Oyun konusunda da bu aralar oynayamam zaten sınavlar başlayacak.Yaz tatilinde biraz zevkimi alırım artık :)

sakın flip cover alma 60 TL param gitti geçen hafta pazar günü,binbir hevesle aldım çok güzel duruyor diye ama nereden aldım ben onu çok kullanşsız çıktı meret,anneminde hoşuna gidiyordu ona hediye ettim onun kapağınıda ben aldım 3-4 gün oda memnundu bende sonra dün akşam bana dedi bu çok kullanışsız istersen geri al diye bende olur farketmez dedim nede olsa annem :) her neyse sonuç olarak çok kullanışsız kılıflar ve piyasada tonla sahtesi var hatta orijinalini bulmak çok zor diyebilirim :evet: orijinal derler ama değildir !!!

s3 mini almakla hata yapmamışsın fakat s2 alsaydın daha iyi olurdu olsun s3 minide güzel cihaz güle güle kullan :oke:

uygulama olarak benim yüklediğim bütün uygulamaları tavsiye ederim :oke: :ehe ; http://www.maxicep.com/android-gene...alarin-isimlerini-yazsin-ana-konu-769823.html

bu arada orada yazmıyor arkadaşımın tavsiyesi üzerine bugün yükledim Dead Triagle diye bir oyun var mağazada ücretsiz onuda tavsiye ederim :oke: ücretli uygulamaları adresinden ücretsiz indirip telefonuna kurabilirsin :oke:

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler arkadaslar telefon cok guzel pixel sorunu yoktur ttavsiyeleriniz icin tesekkurler suan telefondan yaziyorum :)

ka_za

ka_za

Üye
Tekrardan hayırlı olsun.

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Tapatalk nasil birsey ?

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Tapatalk açtım ama pek beğenmedim ya :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt