Android Dünyasına İlk Adımım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Android Dünyasına İlk Adımım
Merhabalar arkadaşlar daha önce Nokia X6 dan vazgeçip Perşembe günü Samsung Galaxy S3 Mini siparişi verdim.Kargo ulaştı fakat bugün almaya gittiğimizde kapatmışlar maalesef pazartesi kargoyu alabileceğim.Sizlerden bir bilgi almak istedim.Cihazı pazartesi elime alacağım fakat içinde uygulama yüklü olmayacak.Sizlerden ricam güzel beğendiğiniz oyun , uygulama vs vs. varsa yardımcı olabilirmisiniz ? birde s3 mini yerine bu fiyata alınabilecek başka bir cihaz var mıdır ? Piksel sorunu var dediler ama bugün gittim AVM'de inceledim renkleri oldukça kaliteli ve piksel sorunu yok dikkatli baktım.Alacak arkadaşlar belki okur da yardımım dokunur.Şimdiden teşekkürler :)

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
atrix vardı rakibi.

hurol1

Üye
s3 mini fiyatina göre en güzel telefon Atrix de olabilirdi ama güncelleme almadıği için biraz geri kaldi

ka_za

ka_za

Üye
Üzüldüm adına cihazın orda bi kac saat yüzünden 2 gün beklemesi çok sıkıcı bi durum. Cihazında hayırlı olsun :D

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix buldum duymuştum adını ama ben motorola yancısı değilim ya Samsung ün yapmış marka güvenilir hoş güzel güncellemede geliyor birde touchwiz natüre arayüzü çok hoşuma gitti yaklaşık 4 ay kadar araştırdım karar verdim bütçeyide tamamlayınca sipariş verdik.Aslında abim kargoya 16:00 gibi gitmişti ama adamlar maalesef 15.45 te kapatmış tüm kargo firmaları açıktı sadece yurtiçi kargo kapalıydı o yüzden alamadık pazartesiye kadarda bekleyeceğiz artık birkaç apk indirdim ama telefon gelsin kurarım tavsiyeleriniz için teşekkürler

ka_za

ka_za

Üye
Motorola Atrix buldum duymuştum adını ama ben motorola yancısı değilim ya Samsung ün yapmış marka güvenilir hoş güzel güncellemede geliyor birde touchwiz natüre arayüzü çok hoşuma gitti yaklaşık 4 ay kadar araştırdım karar verdim bütçeyide tamamlayınca sipariş verdik.Aslında abim kargoya 16:00 gibi gitmişti ama adamlar maalesef 15.45 te kapatmış tüm kargo firmaları açıktı sadece yurtiçi kargo kapalıydı o yüzden alamadık pazartesiye kadarda bekleyeceğiz artık birkaç apk indirdim ama telefon gelsin kurarım tavsiyeleriniz için teşekkürler

Atrixi bosver zaten s3 mini kat kat üstün en iyisini yapmışsın

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Atrix te güzel kardeş fakat android 2.2 var ben onun yerine s3 miniyi beğendim yeni uygulamalar artık Android 4'e çıkıyor Photoshop Touch çıktı bende photoshopu aktif kullanan birisiyim o yüzden kurmam gerekli yani

-Emre

-Emre

Üye
yazık olmuş keşke s3 mini almasaydin.... ekranı o kadar kötü ki bilemezsin pixellerden farklı noktalar var ekranda gelince farkedersin ve çok kötü bir görüntü oluşturuyor :( neyse önce temple run serilerini yükle bence (1, brave, 2, oz) neyse artık almissin hayırlı olsun...

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş o sorun hakkında bende takıldım ama gittim baktım kendi gözlerimle gördüm hatta telefonun içine dahi girecek kısma geldim ben öyle birşey göremedi menüsünde en çok var dediler menüsüne baktım gayet canlı hoş hemen yanında s3 vardı pek bi fark yok renkleri arasında ben ekranı beğendim hoş güzel ve kibar bir telefon tabi senin fikrin farklı olabilir ama ben tavsiye ederim

ka_za

ka_za

Üye
Kardeş o sorun hakkında bende takıldım ama gittim baktım kendi gözlerimle gördüm hatta telefonun içine dahi girecek kısma geldim ben öyle birşey göremedi menüsünde en çok var dediler menüsüne baktım gayet canlı hoş hemen yanında s3 vardı pek bi fark yok renkleri arasında ben ekranı beğendim hoş güzel ve kibar bir telefon tabi senin fikrin farklı olabilir ama ben tavsiye ederim

Şu laf kadar sacma bisey görmedim tamamen saçmalık pixel sayılıyomuş falan. Bu arada sana oyun tavsiye etmeyi unuttum
Real Racing 3
Gta vice city
Ocean tower
Subway surfers
Jetpack joyride
Bad piggies
Agent dash
Flow

Aklıma gelenler bunlar simdilik

-Emre

-Emre

Üye
neyse sen begendiysen sorun yok da eline alıp bi süre geçince anlarsın.s

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Ka_za kardeş ben zaten reel racing kurmayı düşünüyorum birde modern combat 4 var fakat boyutu çok büyük beğendimde pcyi açık bırakmam lazım inmesi için belki bu gece indiririm birde telefonun 4 gb hafızası kalıyor galiba 4 ünü android kullanıyor root atmadan sd ye aktarabilme olayı varmı acaba ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Atrix guzel bence :)

ka_za

ka_za

Üye
Ka_za kardeş ben zaten reel racing kurmayı düşünüyorum birde modern combat 4 var fakat boyutu çok büyük beğendimde pcyi açık bırakmam lazım inmesi için belki bu gece indiririm birde telefonun 4 gb hafızası kalıyor galiba 4 ünü android kullanıyor root atmadan sd ye aktarabilme olayı varmı acaba ?

Malesef root lazım. Ama o kadar az kalmaz sanki benim telefonda 16 gb 13.33 bana kalıyor devamı androidin. O 2 oyunuda dene derim ben çok kaliteliler gerçekten

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Motorola Atrix güzel onu da beğendim fakat bana arayüz görünüm kibarlık sadelik o yönlerden s3 mini iyi geldi.Atrix'te güzel fakat ben zaten symbian olsa cfw falan atarım basit o da androidi tam bilmiyorum gelir yakarım falan ben o yüzden s3 mini hem bana hitap eden hem de görünümü sade hoş güzel bir telefon.Birde şey soracaktık kılıf önerirmisiniz acaba ? O 4 gb kalan yeri de bir yerde okumuştum ama bilmiyorum pazartesi gelsin bi bakarım ben

ka_za

ka_za

Üye
Kardeş Motorola Atrix güzel onu da beğendim fakat bana arayüz görünüm kibarlık sadelik o yönlerden s3 mini iyi geldi.Atrix'te güzel fakat ben zaten symbian olsa cfw falan atarım basit o da androidi tam bilmiyorum gelir yakarım falan ben o yüzden s3 mini hem bana hitap eden hem de görünümü sade hoş güzel bir telefon.Birde şey soracaktık kılıf önerirmisiniz acaba ? O 4 gb kalan yeri de bir yerde okumuştum ama bilmiyorum pazartesi gelsin bi bakarım ben

Kılıf jelatin mutlaka al derim sonradan pişman olmaya degmez. Hafıza konusunda pek bi sıkıntı yasamazsın oyunu çok abartmadıgın sürece.Atrix s3 mininin rakibi olacak düzeyde degil pek zaten. Nasıl desem 500–600 arası telefon arayana atrix 800–900 arası arayana s3 mini tavsiye edilir arada bir fark var yani

ka_za

ka_za

Üye
O arayüzler temalar falan launcherlarla temalarıyla değişiyor zaten pek bi sıkıntı yok yani okunuda. sıkıldıkca farklısını kullanırsın zaten

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Flip Cover düşündüm ama kötü dediler biraz inceymiş galiba darbe telefona geliyormuş.Oyun konusunda da bu aralar oynayamam zaten sınavlar başlayacak.Yaz tatilinde biraz zevkimi alırım artık :)

ka_za

ka_za

Üye
Flip cover kullanabilirsen dayanıklı falan ama çoğu kisi sıkılıyor cıkartıyor habire acmakdan.

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Evet o sorun var abimde de Galaxy Ace vardı koruyucu flip cover tarzı birşey yaptırmış mıknatısı üstten açılıyor yaklaşık 1 ay kullandı sonra çıkarttı ama bende kullanamam galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt