Android-de cikacak olan oyunlar!

Sponsorlu Bağlantılar

reaurora

reaurora

Üye
bence rockstar başka gta çikarmaz mobillere.

Anil-D

Anil-D

Üye
Cikarmasi lazim para kazanıyor sonuçta

reaurora

reaurora

Üye
illaki bir sekilde gecinmeye calisacak ama baska platformlardaki oyunlarini mobile getiremez artik. sıfırdan özel oyunlar çıkarır belki.illaki bir sekilde gecinmeye calisacak ama baska platformlardaki oyunlarini mobile getiremez artik. sıfırdan özel oyunlar çıkarır belki.

smh60

smh60

Üye
Pes 14 çıkacakmı

melgklay1

Üye
Yanlış anlamayın ama bu konu olsa ne olur olmasa ne olur? Bide üstkonu olsun demişsin kardeşim :) bak lütfen yanlış anlama ama şu listeye şöyle bi alıcı gözle bakarmısın... Baktın mı? Kardeşim bunlardan hangisi insanı şaşırtıyor? Hiçbiri.. Bunlar zaten sürekli yenisi çıkan oyunlar yani.. Başlık o kadar merak ettiriyorki girince resmen afalladım. Ha yeni bi oyun gelecektir, mesela bi ilk oyun, yada hiç beklenmeyen bi oyundur, yada tamamen yeni bir serinin ilk oyunu falan çıkacaktır tamam onu anlarım ama bunları yazmaya bile gerek yok... Eline emeğine sağlık lütfen yanlış anlama. 1-2 tanesi dışında hiç ilgi çekici birşey yok.. The Room 2 çıkacak bak onu eklemen fifa 2014'ten daha çekici olur...

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
ejder1987

ejder1987

Üye
Real Football 2014 çikti.
Fifa 14 çikti.
Pes 2014 ppsspp için çikti.
Modern Combat 5, 4-5 ay içinde çikacaği belirtildi.
ppsspp android veya ios işletim sistemli telefonlar için üretilen bir emulatördür.kısacası psp oyunlarını oynatır ama tam oturmamıştır emulatör yavaştır.
Brothers in Arms 3 ü çıkartabilir gameloft
kaynak neresi
Gta 4 yada 5 olmali idi
olur ararsın üretici firmayı sana özel yaparlar.ama fiyatıda özel olabilir:)))

Anil-D

Anil-D

Üye
Brothers army hic bir yerde yok

ejder1987

ejder1987

Üye
bence bu android için en iyi oyunlar şunlar
max payne
gta san andreas
fıfa 2014

Anil-D

Anil-D

Üye
Real racing vs onlarda güzel

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
ejder1987

ejder1987

Üye
brothers in arms oyunu sorunlu galiba benim tablette çalışmadı

Anil-D

Anil-D

Üye
Oyun hic bir yerde yokki deniyim

ejder1987

ejder1987

Üye
real racing oyunu öle ahım şahım bir oyun değil grafikler iyi ama oynanırlık kötü

Anil-D

Anil-D

Üye
Blitz brigade oynuyomusunuz

ejder1987

ejder1987

Üye
aspalt 8 çok fantastik ve aksiyon dolu gerçekçilkten uzak ama sırf aksiyondan ötürü iyidir.brother in arms oyunu inceledim kesin değilmiş ama olursa çok farklı bir oyun görücez.

Anil-D

Anil-D

Üye
Blitz brigadede nasil konuşuluyor

ejder1987

ejder1987

Üye
bence en iyi fıfa 14 aslında kamera açıları biraz daha yakın ve online seçenekler üzerinde fazla durulsaydı çok iyi olurdu

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
e3'te traileri yayınlandı oyunun

Anil-D

Anil-D

Üye
E 3 atarmisin bi bakalim

Anil-D

Anil-D

Üye
Blitz brigade cok güzel online 46 lvl oldum hala nasil konuşuldugunu bilmiyorum biliyosaniz söylermisiniz ?