Android-de cikacak olan oyunlar!

• 14 Eylül 2013
  • 12225 Okunma
  • 181 Cevap

1. merhabalar herkese kocaman selamlar)) ......forumda boyle bir konu gormedim ve cikacak olan oyunlari bilmeyenler icin buradan bildireyim dedim)

1. Fifa 14

2. Modern Combat 5

3.Medal of Honor (new)

4.Pes 2014

5. Real Football 2014

6.Gangstar London Killes

7.Virtual Tennis 2014

8.Dead Trigger 2

9.GtaV uygulamalari cikacak(valla bende pek anlamadim ama resmi duyuru forumda gordum ve buraya eklemek isdedim)

(konu guncellenecek!!) (ust konu olmasini istiyorum kimilere yardimci oluruz)

Yazan: orxan_92
    Son düzenleme: 17 Eylül 2013
  2. ust konu olmasindaki amac nedir anlayamadim :D Bu arada Pes2014 cikmayacak diye biliyorum cikacaklara Dead Trigger 2 yi de ekle aklima geldikce yazarim :D
    ---
    bu arada tablete klavye bagladigim icin bazi harfler yok mesela i u g bunlar gibi :D k.b.

3. plants vs zombies 2 çıkmıyacak mı ? bu oyunların çıkış tarihini de yazsanız güzel olur

mastekler bunu beğendi.
  4. Plants vs zombies 2 zaten cikdi

5. Plants vs zombies 2 zaten cikdi

6. Ust konu olmasindaki amac o ki: cikacak oyunlari bilmek isteyenler ola bilir)

7. Ust konu olmasindaki amac o ki: cikacak oyunlari bilmek isteyenler ola bilir)

8. Yanlis mesaj .d

Son düzenleme: 15 Eylül 2013
  9. angry birds star wars 2 yide ekliyebilirsin benim gibi hayla hastaları varsa :D

10. Eger ust konu olmasini istiyorsan cks tarihlerini,oyunlar hakkinda bilgiler,oyunun e3 fuarindan goruntuleri , resimler ,cikaran sirketler,oyun hakkinda videolar ve bir cok sey{aklima gelmiyo suan :D} eklemen lazim ve bunlari hergun guncellemen lazim yani demek istedigim her isteyenin konusu ust konu olsaydi normal konu kalmazdi :D

SHS ve Invoke bunu beğendi.
  11. ..........
    real racing 4
    Asphalt 9..........

12. Gerçekten cok guzel bir konu açılmış bu konunun guncellenmesini isterim cok sagolun devamını bekliyoruz .

13. google play linkini verir misiniz çıktıysa? Ben bulamadım da... Çince olanını diyorsanız eğer o resmi olmadığı gibi virusle dolu.

14. Teşekkürler önemli bir konu aslında her gelecek Android oyununun haberini takip edemiyoruz. Pes 2014 Fifa 14 ve Virtua Tennis 2014 beklemekteyim.

15. bide pes ile virtua tennis'le alakali her hangi bilgi bulamadim bu bilgilere acaba nerden ulastiniz?
    ---
    bu oyunlarla da alakali herhangi bir bilgi mevcut degil bu bilgilere siz nerden ulastiniz?

16. Google-de aramalar sonucunda bilgilere ulasdim

17. Valla kardes bilmiyorum ama 4-5 sitede gordum ama hic yuklenedim

18. Yalan yanlis bilgiler vermeyiniz. Pes 2014 android icin cikmayacak. Ayrica real racing 3 ve asphalt 9 yazan var onlar yeni cikmis seri oyunlar asphalt 8 yeni cikti sen 9 diyorsun. 1 sene sonra cikacak abartmayin. Ayrica ust konu olmasi icin senin surekli guncellemen yani hep aktif olurdun. Zaten boyle biride yonetici olur :nono:

19. Pes 2014 android icin cikacak

20. en çok gangstara sevindim :D

21. Pes 14 cıkar inşallah:D

22. çıkacakda android e değil psp ye cıkacak ondada ppsspp geliştiricileri sağ olsun onların sayesinde oynarız merak etme kardeş...pes 14 ama kesinlikle fifa 14 geliyor

23. Cikacakkkkk)) resmi bi duyuruyu okumustum googlede ararsaniz bulursunuz

Yüklüyor...
23/09/2018 - 05:13