• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Android Cihazlara Micro USB Bellek!

Sponsorlu Bağlantılar

hamzadernek

hamzadernek

Üye
    Konu Sahibi
Android Cihazlara Micro USB Bellek!
CES 2015 öncesi yeni ürünlerinin tanıtımlarını yapan firmalar farklı ürünler ile tüketicilerinin ilgisini çekmek istiyor. Sandisk'in Android kullanıcılarına yönelik USB depolama birimi tanıtıldı.

Ultra Dual USB Drive 3.0 olarak adlandırılan ürün Micro USB bağlantısı ile tabanlı akıllı telefonlara ve tabletlere kolaylıkla bağlanabiliyor. Sandisk'in verilerine göre cihaz saniye de 130 MB'a kadar veri aktarım işlemi olanak sağlıyor.Sadece Micro USB cihazlara bağlanmakla kalmıyor standart USB girişlerine bağlanarak farklı cihazlarda da kullanım imkanı sunuyor.

Memory Zone isimli Sandisk'in ücretsiz uygulaması ile çalışan cihaz 16, 32 ve 64 GB olmak üzere 22.99 ile 64.99 dolar arasında kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Kaynak :

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Fiyatı pahalı geldi. Ben yurt dışından almayı düşünüyorum.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Android ile ilişkisini pek anlayamadım, OTG desteğine sahip tüm cihazlar için geçerliliği var.
Hız konusu çok önemli değilse uygun fiyatlı olanları teknoloji marketlerde yerini çoktan aldı bile.

> (30TL)

• Beğen
Tepkiler: lazye ve hamzadernek
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
İyi aslında kullanım açısından

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Zaten var bu şeyler ama pahalı normal flash al otg kabloyla bağla daha iyi

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve lazye

furkankaya559758

Üye
Güzel olabilir ama fiyat pahalı gibi. Özellikle ülkemizde baya pahalı olacaktır.

Saracen Yusuf

Üye

A101 de 17.95 ten satiliyor bilginize

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye

Üst Alt