Android 4.4.2, Google’ın Nexus Cihazları Için Sunulmaya Başlandı

Sponsorlu Bağlantılar

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Oc veya swap ram'e ihtiyac olmadigi icin sorun yok. Bu telefonun bozulma olayi olursa ekrani kirilir onu da garanti yapmaz. Kvkda staj gecmisim var ordan biliyorum :)

Narutodth

Narutodth

Üye
Oc veya swap ram'e ihtiyac olmadigi icin sorun yok. Bu telefonun bozulma olayi olursa ekrani kirilir onu da garanti yapmaz. Kvkda staj gecmisim var ordan biliyorum :)
Kardo ben bisey sorcam. Benim cihazda uk. 4.3 var ama 4.1.2 ye gecince imeide sorun olcakmis. Ben kendi imeimi attirsam garanti kapsamina girermiyim? Bide official guncelleme alirmiyim ? Telefonun kendisi uzerinden guncelleme.

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Nexus 4 kullanıyorsanız ve güncelleme gelmediyse Ayarlar/Uygulamalar/Tümü/Google hizmet çerçevesini devre dışı bırakıp telefonu yeniden başlatın ve Google hizmet çerçevesini tekrar etkinleştirin ve güncellemeyi denetleyin anında alıyor güncellemeyi :D

Narutodth

Narutodth

Üye
Benim sorunumla ilgilenin isyan edicem :agla2:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yahu imei attirma gibi attraksiyonlara girmenize gerek yok. Ya modemi flashlarsiniz ya da efs yedegini atarsiniz. Sayaci sifirlayip unroot ederseniz sorun kalmaz daha once bu yontemle kvkya cihaz yutturmuslugumuz var.

onur06

onur06

Üye
Bu aksam güncelleme geldi kurdum 4.4.2 ram bakimindan çok iyi 600 MB altında calisiyor ortalama 500 civarinda ram harciyor

Narutodth

Narutodth

Üye
Yahu imei attirma gibi attraksiyonlara girmenize gerek yok. Ya modemi flashlarsiniz ya da efs yedegini atarsiniz. Sayaci sifirlayip unroot ederseniz sorun kalmaz daha once bu yontemle kvkya cihaz yutturmuslugumuz var.
Modem flashlayincada telefon guncelleme yapmiyomus :(

llovell

llovell

Üye
Xperia z1 4.2 yetiyo. Donma yok serı tel sony ne zaman cıkarırsa o zama. Alırız

Narutodth

Narutodth

Üye
Kardesim guncelleme bekliyorsan neden 4.3u flashliyorsun o zaman. Guncelleme bekleyeceksen Allah sabir versin beklemeye devam et :)

Official cok cabuk sarj bitiriyor unofficial iyi romlar var epey
Ya ben tr icin 4.3 gelene kadar uk 4.3 kullanayim dedim. Nerden bileyim?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Valla uk 4.3'u hic kullanma. Tr 4.3'u kullanirsin tabi gelirse

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yasarsin

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Cozumu yok farkli modem kullandigi icin. Yeni guncellemeleri almak istiyorsan yeni telefon alacaksin :)

Narutodth

Narutodth

Üye
Cozumu yok farkli modem kullandigi icin. Yeni guncellemeleri almak istiyorsan yeni telefon alacaksin :)
Yahu benim amacim guncelleme almak degil. Guncelleme almak surekli guncel telefon kullanmak istesem nexus 4,5 kullanirdim. Ben telefonu eski haline dondurmek istiyorum. Hic rom atilmamis haline.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sayaci sifirla unroot yap olmuyor mu? Modem olayi var garantiden pek cakmiyorum

Üst Alt