amoled ekran çizmez ddiler yaptım çizildiii :( OKU

Sponsorlu Bağlantılar

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
amoled ekran çizmez ddiler yaptım çizildiii :( OKU
yha amoled ekranın fiyatı ne kadardır acbaaaa ?

veev

Üye
hiç fiyatı bilmiyorum ama neyle becerdn cizmeyi

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
yha cebimde hep ekran koruyucu almadım cizilmez ddiler bi cıkartım cizikler birsürü

omaray

Üye
Avrupada satılan modelle Türkiyede satılan modeller arasında fark var diye biliyorum avrupada satılan modeller çizilmez ekran olabilir tahminimce.

veev

Üye
yok ben çakıyla çatalla denedim çizilmedi şaşırdım çizilmesine

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
işe girsem degiştrisem şimdi ucuza gitmesin ekran cizikk diye ondan yha sans yha işde

--------------- Ekleme ---------------

ekranı sil sonra ışıga tut bak dikkatlı bak birsürü cizik bulursun ;)

furkant

furkant

Üye
ARkadaşım öyle bir olay bende yaşadım benim telefona amoled takmayı unutmuşlar benim telefon ile arkadaşın telefonunu (ikiside wave) yan yana getirince onunki bariz daha canlıydı, benim ekranım rahat kaymıyordu ve ekranımrahatça çiziliyordu. Gittim servise verdim (tabiki zorla verdim) ekranı değiştirdiler geri yolladılar. Sendede böyle birşey olabilir yoksa şuan en ufak bir çizik yok ekranda

lider

Üye
aynen öyle bende denedim anahtarla felan hiç bir çizik yok ekranı bi silmem yetiyor :))

Noks

Noks

Üye
Ekranın en üst kısmı süper amoled ekran degil dokunmatik panel

işe girsem degiştrisem şimdi ucuza gitmesin ekran cizikk diye ondan yha sans yha işde

ekranı sil sonra ışıga tut bak dikkatlı bak birsürü cizik bulursun ;)

Yo baktım hiç bişe yok :D

kafkasli41

kafkasli41

Üye
Avrupada satılan modelle Türkiyede satılan modeller arasında fark var diye biliyorum avrupada satılan modeller çizilmez ekran olabilir tahminimce.

sadece ekranlarda olsa iyi yazılımlar bile fark ediyor.Birde bana göre avrupaya Finlandıya Macar ürünleri bizlere de yapıstır Çin malını gibi me geliyor :pro:

Madmark88

Madmark88

Üye
Konuyu görür görmez yüzümde bir tebessüm oluştu hiç gülesim yoktu =)

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
ANLAMADIM GİTTİ NASIL ÇİZİLDİ DİYE YHA NAPCAM BİLMİOYORUM ZATEN AMOLED ŞURDAN ANLARSIN CAM IŞIKTA MAVİMSİ OLUYOR ARTI Super PLS EKRAN GELİYOR

nidforspid

nidforspid

Üye
konu başlığı yanlış amoled ekran değil kapasitif ekran çizilir ekran iç yüzeyde sen nasıl çiziyosun:ehe

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
kardeş iç dış degil bu ekran ekran telefonla birleşik yani tek ekran halinde çıkmıyo artı senin kulandıgın ekran amoled sen anlıyosunki sadece parlak görüntu sadece içi cam amoled krıstal okey ;) ÇİZİLMEZZZ YANİİİİ ;)

omaray

Üye
Arkadaşım kesinlikle doğru ben telefonu almanyadan aldım inan trdeki modellerle aşırı fark var ekranlar özellikle. Arkadaştada var aynı tel fakat onun teli benim telden kötü zaten dışından bile belli oluyor.

silver021

silver021

Üye
Kardeş bende 5 ay oldu bu cebi alip kullanali. ve tek bir cizik yok suan ekranda ve kasada. bana gelen kılıfıda kullanmadım. senin telefonda bir sorun var demektir. belki yan sanayi ürünüdür ekrani =p

nidforspid

nidforspid

Üye
kardeş iç dış degil bu ekran ekran telefonla birleşik yani tek ekran halinde çıkmıyo artı senin kulandıgın ekran amoled sen anlıyosunki sadece parlak görüntu sadece içi cam amoled krıstal okey ;) ÇİZİLMEZZZ YANİİİİ ;)

:kop:bende ondan konu başlığı yanlış dedim zaten

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
gidicem zaten samsunga 1000 tl para verdik boşamı gitcek yok öle yagma

srkn0834

srkn0834

Üye
arkadaşlar ekran çizilmez değil. sadece çizilmeye karşı dayanıklı...

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
çizildimi hayırlı olsun 1 inch ekranının fiyat bile 200 usd ise bilemiyorum o kadar bıçakla deneme yaptım çizilmedi . çizilmezde çizildiği anda teli geri veririm.

Üst Alt