am4 soket m-itx anakart?

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Hiç Tüpüm Değil :hmmm
Şunu İzlemiştim Benzeri Sanırım Baya Sıkıntı Bunun Soğutması Vssi Kolay Gelsin Şimdiden :P
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
benim kasadan da toplamışlar :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yooo eski kasadakileri yenisine aktarıcam. değiştireceğim sadece anakart (atx > m-itx), işlemci ve ram (ddr3 > ddr4) üçlüsü olacak
Güç Kaynağı Ne? ATX Güç Kaynağımı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
evet 700w atx güç kaynağı. bu alacağım m-itx kasa standart tam atx güç kaynağı destekliyor :)
Teknoseyirin Kullandığı Modüler Mini ATX Güzel Hoşuma Gitti Aslında Bide Gold

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Bi Tane Vardıya 600 700 Mu Ne Videoların Başka Mı ardı Küçüktü Hatta
senin ilk attığın videodaki kasayı diyorsan o kasa piyasada yok artık baktım ben bulamadım :D ama ona normal psu olmuyor işte bana ekstra masraf olur
valla ben de kasamdam çok memnunum ama yapacak bişi yok, salona taşınınca küçültmem şart
hazır evdeyken ben de kasamı atayım bari :))

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
senin ilk attığın videodaki kasayı diyorsan o kasa piyasada yok artık baktım ben bulamadım :D ama ona normal psu olmuyor işte bana ekstra masraf olur

hazır evdeyken ben de kasamı atayım bari :))
Başka Çıkartma Kaldımı Yapıştırmadığın :D HDD nın 250 GB sınden Var Bende 8 Yıllık :D
Bende 3 Gün Önce Sumo Aldım Sistemi Yükselteceğimde Bakalım 8.Nesiller Çıksında Bakalım Nolacak. :)

Kutu Açılım Videolarını Filan Düzenliyorum Paylaşıcam İnşalalh :)

Şunu Öneriririm 398 TLye Kadar Düştü.Benim Kasadaki 700W Olanı Hem Modüler Hemde Sertifikası Var.Fanıda Bayağı Bir Sessiz Hatta Sistemdeki En Sessiz Fan.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Başka Çıkartma Kaldımı Yapıştırmadığın :D HDD nın 250 GB sınden Var Bende 8 Yıllık :D
Bende 3 Gün Önce Sumo Aldım Sistemi Yükselteceğimde Bakalım 8.Nesiller Çıksında Bakalım Nolacak. :)

Kutu Açılım Videolarını Filan Düzenliyorum Paylaşıcam İnşalalh :)

Şunu Öneriririm 398 TLye Kadar Düştü.Benim Kasadaki 700W Olanı Hem Modüler Hemde Sertifikası Var.Fanıda Bayağı Bir Sessiz Hatta Sistemdeki En Sessiz Fan.
çıkartma candır! onları ekstradan para verip aldım :) psu ihtiyacım olursa düşünürüm ama bir kaç marka dışındakilere yönelmek istemiyorum. frisby bana pek güvenilir gelmiyor maalesef.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
çıkartma candır! onları ekstradan para verip aldım :) psu ihtiyacım olursa düşünürüm ama bir kaç marka dışındakilere yönelmek istemiyorum. frisby bana pek güvenilir gelmiyor maalesef.
frisby Olduğuna Bakma Cougar Markası Yurt DIşında Kendi Başına Bİr Marka TRde frisby Dağıtıyor.Zaten Üzerinde frisby Markasını Göremezsin :)

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Cougar'ı da duymadım :islik ama 80+ sertifikası olması önemli tabi

Üst Alt