am4 soket m-itx anakart?

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
am4 soket m-itx anakart?
yeni çıkan ryzen işlemciler için am4 soket mini-itx anakartlar ne zaman piyasaya gelir acaba? herhangi bir bilgisi olan var mı?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
yeni çıkan ryzen işlemciler için am4 soket mini-itx anakartlar ne zaman piyasaya gelir acaba? herhangi bir bilgisi olan var mı?
gelicektir yakın zamanda
şuan tam olarak sadece 7 serisi olduğu için
üst seviye atx x370 anakartları satıyorlar
r5 ve r3lerle birlikte itx anakartlar artacaktır

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
gelicektir yakın zamanda
şuan tam olarak sadece 7 serisi olduğu için
üst seviye atx x370 anakartları satıyorlar
r5 ve r3lerle birlikte itx anakartlar artacaktır
tahmini kaç ay sonra piyasaya gelir? 5 serisi işlemciler de tanıtıldı ve ikinci çeyrek denildi. zaten şu an için değil sene sonunda filan m-itx kasa formuna geçiş yapmayı düşünüyorum. o zamana kadar gelir sanırım :) umarım beni zorlayacak fiyatlarda olmazlar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
tahminimce en geç 2. çeyrek sonuna kadar her türlü anakartlar piyasaya gelir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aceleniz Yoksa Bekleyin.İptal 8.Nesil İşlemcileri Duyurdu Duyuracak Fiyatlarda DÜşer Gibi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Aceleniz Yoksa Bekleyin.İptal 8.Nesil İşlemcileri Duyurdu Duyuracak Fiyatlarda DÜşer Gibi
acelem yok zaten, bebişimiz 1 yaşına geldiğinde benim bilgisayar odam artık onun odası olacak :) bilgisayarı da salona TVnin yanına almak zorunda olduğumdan minimal bir forma geçmek zorundayım. yani dediğim gibi tahminimce 4. çeyrekte toplarım bu kasayı. o zamanki piyasaya göre de kararımı veririm artık fiyatlara bakıp. benim merakım o zamana kadar am4 m-itx anakartların çıkıp çıkmayacağıydı.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
acelem yok zaten, bebişimiz 1 yaşına geldiğinde benim bilgisayar odam artık onun odası olacak :) bilgisayarı da salona TVnin yanına almak zorunda olduğumdan minimal bir forma geçmek zorundayım. yani dediğim gibi tahminimce 4. çeyrekte toplarım bu kasayı. o zamanki piyasaya göre de kararımı veririm artık fiyatlara bakıp. benim merakım o zamana kadar am4 m-itx anakartların çıkıp çıkmayacağıydı.
Dolarda Düşüyor Fiyatlar Bayaği Fark Eder :) Şimdiden Gözünüz Aydın Başta Annesine Babasına Sonrada Vatana ve Millete Hayırlı Olan Bir Evlat Olur İnşallah

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Ha Niye Ki? Küp Kasa Filan Mı Var Yoksa?
aşağıda bahsettiğim sebepten ötürü :)
hatta alacağım kasayı da kafamda belirledim bile :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
aşağıda bahsettiğim sebepten ötürü :)

hatta alacağım kasayı da kafamda belirledim bile :)
Hiç Tüpüm Değil :hmmm
Şunu İzlemiştim Benzeri Sanırım Baya Sıkıntı Bunun Soğutması Vssi Kolay Gelsin Şimdiden :P
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
şu an ki kasam biraz öküz gibi bişi olduğundan salonda koyacak pek yer bulamam ona :)

Hiç Tüpüm Değil :hmmm
Şunu İzlemiştim Benzeri Sanırım Baya Sıkıntı Bunun Soğutması Vssi Kolay Gelsin Şimdiden :P
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
ölçülerine baktım da benim düşündüğüm model biraz daha uzun ve büyük sanırım :)
benimki; 240 x 207.4 x 398.5 mm
videodaki; 222 x 176 x 276 mm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
şu an ki kasam biraz öküz gibi bişi olduğundan salonda koyacak pek yer bulamam ona :)

ölçülerine baktım da benim düşündüğüm model biraz daha uzun ve büyük sanırım :)
benimki; 240 x 207.4 x 398.5 mm
videodaki; 222 x 176 x 276 mm
Uzun Aradan Sonra Bende Kararımı Verdim İçinde Tam İstediğim Güç Kaynağı Var Modüler Şipariş Verdim Çarşamba Elidme İnşallah :)
Tavsiye Ederim Uğraşma BÖyle Küçük Şeylerle :P

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
Uzun Aradan Sonra Bende Kararımı Verdim İçinde Tam İstediğim Güç Kaynağı Var Modüler Şipariş Verdim Çarşamba Elidme İnşallah :)
Tavsiye Ederim Uğraşma BÖyle Küçük Şeylerle :P
salon diyorum, tv yanı diyorum. ünitenin derinliği zaten 40cm :)

Üst Alt