Alsam mı almasam mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Placebo-

Placebo-

Üye
Samsung istemiyor zorla mı aldıracaksınız halla halla. :)

Ama kuzum, Neo v çok iyi bir cihaz. 701'den kat kat iyi. somuru:

avcitalip

avcitalip

Üye
Samsung istemiyor zorla mı aldıracaksınız halla halla. :)

Ama kuzum, Neo v çok iyi bir cihaz. 701'den kat kat iyi. somuru:

neo v de iyi cihaz ama çok radyasyon yayıyor :oke: android'in kullanımı her telefonda neredeyse aynı bunuda belirtiyim :oke:

• Beğen
Tepkiler: kedi006
Placebo-

Placebo-

Üye

neo v de iyi cihaz ama çok radyasyon yayıyor :oke: android'in kullanımı her telefonda neredeyse aynı bunuda belirtiyim :oke:

Yemişim sar değerini. :ehe
Bana fark etmez isterse 10 olsun değer. Çok telefonla konuşmadıktan sonra sar değeri pek enterese etmiyor.
Kullanım aynı ama, bir belleden kat kat iyi. :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Yıl olucak 2013 hala nokia kullananlar var :D

ne alaka? Niye kullanılmasın ki? Herkes üst veya orta seviye cihaz alacak diye birşey yok... Alt segmentte nokia kraldır ki son çıkardığı lumialar bence en iyi wpler

• Beğen

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi

bence samsunglarla arandaki ön yargıyı kır onlar eski samsunglar gibi değil :oke:
kırmaya çalışıyorum ama hala çok kıramadım aşırı kalın bir duvar örmüşüm herhalde o duvarı örmek babamın samsung ve tuşlu bir telefonu 2 gün kurcalamakla oluştu biliyor musun? özellikle şu fotoğraf çekince belleğe atmak zorunluluğu olması gıcıktı belleğe atsam da atmasam da bellek dolu diyo gidiyom siliyom 10 tane şey 1 tane foto çekiyorum :off: o yüzden gıcığım 100 kat duvar vardı şimdi 1 katın %0.00000001 ini kazıdım :d:

avcitalip

avcitalip

Üye

Yemişim sar değerini. :ehe
Bana fark etmez isterse 10 olsun değer. Çok telefonla konuşmadıktan sonra sar değeri pek enterese etmiyor.
Kullanım aynı ama, bir belleden kat kat iyi. :)

sar değeri o telefonun içinde batarya olduğu sürece vardır :oke: sen kullanmıyorken bile şebekede bağlantıda kalır telefonlar çünkü karşıdan bir arama gelirse sen onu cevapla diye hücre sürekli askıda durur yani baz istasyonuyla sürekli bağlantıda kalır bu sayede sürekli radyasyon yayar :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sar tartışmalarını hiç anlamıyorum. Eskiden LG KP320 F/P bir telefondu. Yorumlarda yine sar değerini gösterip satın almayanlar vardı. Ben aldım hiç sorun olmadı. 3 yıl kullanıldı o telefon. 1 yıl ben 2 yıl annem kullandı.

Merak ediyorum sar yüzünden önemli hastalıklar geçirmeye başlayan oldu mu? Bence baz istasyonları daha çok radyasyon yayıyor.

Sar olayına çok takılmamak lazım bence.

- - - Eklendi - - -

3 yıldır kullandığım Nokia 5230'un sar değeri "1.08 W7kg" imiş. Bunu yeni öğrendim. Ama grip ve nezleye bile çok daha az yakalanıyorum 4 sene öncesine göre. Kaldı ki başka hastalıklar hiç olmadı.

avcitalip

avcitalip

Üye
Sar tartışmalarını hiç anlamıyorum. Eskiden LG KP320 F/P bir telefondu. Yorumlarda yine sar değerini gösterip satın almayanlar vardı. Ben aldım hiç sorun olmadı. 3 yıl kullanıldı o telefon. 1 yıl ben 2 yıl annem kullandı.

Merak ediyorum sar yüzünden önemli hastalıklar geçirmeye başlayan oldu mu? Bence baz istasyonları daha çok radyasyon yayıyor.

Sar olayına çok takılmamak lazım bence.

- - - Eklendi - - -

3 yıldır kullandığım Nokia 5230'un sar değeri "1.08 W7kg" imiş. Bunu yeni öğrendim. Ama grip ve nezleye bile çok daha az yakalanıyorum 4 sene öncesine göre. Kaldı ki başka hastalıklar hiç olmadı.

Tıbbi olarak bir zararı olduğuna rastlanmadı zaten,ama uzmanlar zararlı diyorlar konumda bahsettiğim gibi :)

3-4 yılda zaten çok birşey olmuyorumuş 10 yıl sonra falan oluyormuş kansere falan yakalanma şansı daha yüksekmiş

eski telefonlar mesela panasonic g600 diye bir telefon altta resmi var ;

bunların çok fazla radyasyon yaydığını sanarız ama çok fazla radyasyon yaymıyorlar,bu üstteki telefon şaşırtıcı şekilde 0,50 W/KG radyasyon yayıyormuş

gelelim 3310'a

nokia 3310 4s ile hemen hemen aynı radyasyonu yayıyor ; 0,96 W/KG

kaynak :

kaynaktan daha fazla modelide inceleyebilirsiniz :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Vay be 3310'un sar değerine bak :ehe

PixelWolf

Üye
    Konu Sahibi
I love 3310 :d: kafaya fırlatmalık :aha:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Nokia 3310 u tekrar üretse gider alırım :)

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
MrExpert

MrExpert

Üye

+1 En azından dayanıklı telefon uzun süre idare ediyor :) Xperia Pro'm bozulursa diye garanti olsun diye bir köşeye koyardım :)

Evet bendede geleceğe teminat olarak sakladığım 2 tane çalışan 3310 var :)

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye

Evet bendede geleceğe teminat olarak sakladığım 2 tane çalışan 3310 var :)

bendede bir tane 5210 var çalışıyor,hiç tamir görmemiş sıfır ayarında :ehe ileride nostalji diye satarız veya torunuma veririm oda torununa verir tarihi eser olur :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt