Alpha-I GO Launcher Theme v1.0 (Unlocked)

• 24 Temmuz 2014
  • 1318 Okunma
  • 31 Cevap

1. Alpha-I GO Launcher Theme v1.0 (Unlocked) İndir

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 26 Temmuz 2014
    SHS, asigsasi ve najanaja bunu beğendi.
  2. bide bunu aldım glass ikonları severim bakalım telde nasıl duracak oda önemli :) nihayet bitti 8. sayfada :D toplam 10 tane almışım yeter, bunlar baya idare eder bizi :) ama açıkçası go dan daha kaliteli temalar beklerdim next launcher ın temaları bile çok daha kaliteli go dan. Teşekkürler...

Bahadir_fb bunu beğendi.
  3. bunu bende yukledim iconları guzel :)

najanaja bunu beğendi.
  4. evet şimdi yükledim ikonlar hoşuma gitti güzel durdu telde :) sana bişey sorayım bide. ben bu canlı temayı yükledim ana ekranı hoşuma gitti soldaki home tuşuna basınca noluyo diye merak ettim :) basıtım normal go nun ev ekranlarına döndü tekrar o ekrana geçmenin bi yolu varmı yoksa bi kere basınca bi daha geri dönüşü yokmu :) aslında aynı ekrana dönmenin bi yolu vardır muhakak ama bi türlü bulamadım sen biliyo musun?

Zark GO Launcher Live Theme - Google Play'de Android Uygulamaları

< Resmi açmak için tıklayın >

Bahadir_fb ve asigsasi bunu beğendi.
  5. su ekranda uyuz oldugun bir dalga vardı onamı bastın?
    eger ona bastıysan tekrar ona tıkla orda on of var acık yapacaksın :)

6. yok kardeşim dalga yok bunda. yahu nereye gitti tema marketten kaldırmışlar :) sen gördünmü o linke tıkladığında geldimi yoksa not found mu dedi? şöyle anlatayım temayı ilk uyguladığında ekrandaki gibi oluyo sağ altta menü tuşu ekranda kısayolllar falan görüntü güzel. ben sol alttaki home tuşuna bastım normal go launcher ekranına geçiyo başka tema uyguluyorum yine bunu seçiyorum bu görüntüdeki ekran bidaha gelmiyo. sorduğum bu ekranı nasıl geri getirebilirim?

Bahadir_fb bunu beğendi.
  7. Bu temayi ben paylastim zaten yuklemistim adi neydi bi yukliyip bakim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  8. Bahadir_fb bunu beğendi.
  9. Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  10. Bahadir_fb bunu beğendi.
  11. Klasör düzenini sevdim link versene :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  12. dur bayadır paylaşımda bulunmuyodum ben paylaşam bunu :D yalnız markette bile yok bu temalar anlamadım :)[DOUBLEPOST=1406323009,1406322386][/DOUBLEPOST]konuyu açtım indirebilirsin kardeşim :oke:

Bahadir_fb bunu beğendi.
  13. Temalar eski heralde tedavulden kalkmış :D
    Birazda sen paylas yani belim agriyo artik yaslandim :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  14. yok ya gaz verme asıl ben gocadım gari :D sen istedin diye paylaştım bunu yoksa ben çoktan emekliye ayrıldım bile :) zaten dosya paylaşımını çözemedim ki :D konu açarken dosya seçe tıklıyorum ne resimleri nede apk ları görüyor :) bende normal sitelere upload ettim gayrı :D

Bahadir_fb bunu beğendi.
  15. Ohoo sende kocadiysan biz olelim daha sende cok is var :D
    Kitkatmi senin cihaz bende kitkata geçtim acayip seçenekler cikti :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  16. iş varda pek uğraşasım yok :) bi başladım mı paylaşım işine hastalık oluyo bende symbian da çok paylaşımım var zor bıraktım eğer şimdi bida başlarsam hızıma yetişemezsiniz haberiniz ola :D evet 4.4.2 - Z1 lere 4.4.4 geldi bize de gelse gayrı iyi olacak :)

Bahadir_fb bunu beğendi.
  17. Başla başla ama konulara türkçe açıklama istiyorlar biraz zorluyor haliyle :)

Dosya yuklemeye tiklayinca belgeler tıkla orda menuden istediğini seciyorsun :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  18. Yokbbaşlamıyım ısrar etme :-D saolasın bi dahakine deniyim :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bahadir_fb bunu beğendi.
  19. Bide aklında bulunsun telefondan dosya yüklemek için xplore işe yarıyor ,kendi dosya yöneticisini görmuyor sanırım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    najanaja bunu beğendi.
  20. telefondan uğraşmam pc daha rahat geliyo :) er yada geç eve geliyo nasılsa :D[DOUBLEPOST=1406384039,1406383383][/DOUBLEPOST]dosya yüklemeye basınca belgelere bas demişsin sen telden yükleme yönteminimi anlattın :) bak şöyle anlatayım konu açarken altta dosya yükle butonuna tıklıyorum pc de explorer açılıyo dosya seçmem için ama klasör içi bomboş hiçbi dosya türünü görmüyo. bu klasörde hem resim hem apk var mesela ama görünmüyo :) anlamadım bu yeni sistemi nasıl yükleniyo :) olmazsa eski yöntem yükliyim ben yine :)

Bahadir_fb bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 04:06