Alpha-I GO Launcher Theme v1.0 (Unlocked)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Alpha-I GO Launcher Theme v1.0 (Unlocked)

Ucretli Go launcher temasi kırılmış sürümdür yükleyip kullanabilirsiniz

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SHS, asigsasi ve najanaja

najanaja

najanaja

Üye
bide bunu aldım glass ikonları severim bakalım telde nasıl duracak oda önemli :) nihayet bitti 8. sayfada :D toplam 10 tane almışım yeter, bunlar baya idare eder bizi :) ama açıkçası go dan daha kaliteli temalar beklerdim next launcher ın temaları bile çok daha kaliteli go dan. Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
bide bunu aldım glass ikonları severim bakalım telde nasıl duracak oda önemli :) nihayet bitti 8. sayfada :D toplam 10 tane almışım yeter, bunlar baya idare eder bizi :) ama açıkçası go dan daha kaliteli temalar beklerdim next launcher ın temaları bile çok daha kaliteli go dan. Teşekkürler...

bunu bende yukledim iconları guzel :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
evet şimdi yükledim ikonlar hoşuma gitti güzel durdu telde :) sana bişey sorayım bide. ben bu canlı temayı yükledim ana ekranı hoşuma gitti soldaki home tuşuna basınca noluyo diye merak ettim :) basıtım normal go nun ev ekranlarına döndü tekrar o ekrana geçmenin bi yolu varmı yoksa bi kere basınca bi daha geri dönüşü yokmu :) aslında aynı ekrana dönmenin bi yolu vardır muhakak ama bi türlü bulamadım sen biliyo musun?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve asigsasi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
evet şimdi yükledim ikonlar hoşuma gitti güzel durdu telde :) sana bişey sorayım bide. ben bu canlı temayı yükledim ana ekranı hoşuma gitti soldaki home tuşuna basınca noluyo diye merak ettim :) basıtım normal go nun ev ekranlarına döndü tekrar o ekrana geçmenin bi yolu varmı yoksa bi kere basınca bi daha geri dönüşü yokmu :) aslında aynı ekrana dönmenin bi yolu vardır muhakak ama bi türlü bulamadım sen biliyo musun?

su ekranda uyuz oldugun bir dalga vardı onamı bastın?
eger ona bastıysan tekrar ona tıkla orda on of var acık yapacaksın :)

najanaja

najanaja

Üye
yok kardeşim dalga yok bunda. yahu nereye gitti tema marketten kaldırmışlar :) sen gördünmü o linke tıkladığında geldimi yoksa not found mu dedi? şöyle anlatayım temayı ilk uyguladığında ekrandaki gibi oluyo sağ altta menü tuşu ekranda kısayolllar falan görüntü güzel. ben sol alttaki home tuşuna bastım normal go launcher ekranına geçiyo başka tema uyguluyorum yine bunu seçiyorum bu görüntüdeki ekran bidaha gelmiyo. sorduğum bu ekranı nasıl geri getirebilirim?

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşim dalga yok bunda. yahu nereye gitti tema marketten kaldırmışlar :) sen gördünmü o linke tıkladığında geldimi yoksa not found mu dedi? şöyle anlatayım temayı ilk uyguladığında ekrandaki gibi oluyo sağ altta menü tuşu ekranda kısayolllar falan görüntü güzel. ben sol alttaki home tuşuna bastım normal go launcher ekranına geçiyo başka tema uyguluyorum yine bunu seçiyorum bu görüntüdeki ekran bidaha gelmiyo. sorduğum bu ekranı nasıl geri getirebilirim?

Bu temayi ben paylastim zaten yuklemistim adi neydi bi yukliyip bakim :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
şimdi gördüm yaa kafaya bak o yuvarlağı o kadar uyumlu yapmışlar ki ben onu duvarkağıdının bi parçası sandım :D tamamdır teşekkür ettim :) bikaç güzel tema buldum bu nasıl benim hoşuma gitti :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
şimdi gördüm yaa kafaya bak o yuvarlağı o kadar uyumlu yapmışlar ki ben onu duvarkağıdının bi parçası sandım :D tamamdır teşekkür ettim :) bikaç güzel tema buldum bu nasıl benim hoşuma gitti :)

Klasör düzenini sevdim link versene :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
dur bayadır paylaşımda bulunmuyodum ben paylaşam bunu :D yalnız markette bile yok bu temalar anlamadım :)konuyu açtım indirebilirsin kardeşim :oke:

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
dur bayadır paylaşımda bulunmuyodum ben paylaşam bunu :D yalnız markette bile yok bu temalar anlamadım :)konuyu açtım indirebilirsin kardeşim :oke:
Temalar eski heralde tedavulden kalkmış :D
Birazda sen paylas yani belim agriyo artik yaslandim :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
yok ya gaz verme asıl ben gocadım gari :D sen istedin diye paylaştım bunu yoksa ben çoktan emekliye ayrıldım bile :) zaten dosya paylaşımını çözemedim ki :D konu açarken dosya seçe tıklıyorum ne resimleri nede apk ları görüyor :) bende normal sitelere upload ettim gayrı :D

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
yok ya gaz verme asıl ben gocadım gari :D sen istedin diye paylaştım bunu yoksa ben çoktan emekliye ayrıldım bile :) zaten dosya paylaşımını çözemedim ki :D konu açarken dosya seçe tıklıyorum ne resimleri nede apk ları görüyor :) bende normal sitelere upload ettim gayrı :D
Ohoo sende kocadiysan biz olelim daha sende cok is var :D
Kitkatmi senin cihaz bende kitkata geçtim acayip seçenekler cikti :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
iş varda pek uğraşasım yok :) bi başladım mı paylaşım işine hastalık oluyo bende symbian da çok paylaşımım var zor bıraktım eğer şimdi bida başlarsam hızıma yetişemezsiniz haberiniz ola :D evet 4.4.2 - Z1 lere 4.4.4 geldi bize de gelse gayrı iyi olacak :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
iş varda pek uğraşasım yok :) bi başladım mı paylaşım işine hastalık oluyo bende symbian da çok paylaşımım var zor bıraktım eğer şimdi bida başlarsam hızıma yetişemezsiniz haberiniz ola :D evet 4.4.2 - Z1 lere 4.4.4 geldi bize de gelse gayrı iyi olacak :)

Başla başla ama konulara türkçe açıklama istiyorlar biraz zorluyor haliyle :)

Dosya yuklemeye tiklayinca belgeler tıkla orda menuden istediğini seciyorsun :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Yokbbaşlamıyım ısrar etme :-D saolasın bi dahakine deniyim :-)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Yokbbaşlamıyım ısrar etme :-D saolasın bi dahakine deniyim :-)
Bide aklında bulunsun telefondan dosya yüklemek için xplore işe yarıyor ,kendi dosya yöneticisini görmuyor sanırım :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
telefondan uğraşmam pc daha rahat geliyo :) er yada geç eve geliyo nasılsa :Ddosya yüklemeye basınca belgelere bas demişsin sen telden yükleme yönteminimi anlattın :) bak şöyle anlatayım konu açarken altta dosya yükle butonuna tıklıyorum pc de explorer açılıyo dosya seçmem için ama klasör içi bomboş hiçbi dosya türünü görmüyo. bu klasörde hem resim hem apk var mesela ama görünmüyo :) anlamadım bu yeni sistemi nasıl yükleniyo :) olmazsa eski yöntem yükliyim ben yine :)

• Beğen

Üst Alt