Alpha-I GO Launcher Theme v1.0 (Unlocked)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
telefondan uğraşmam pc daha rahat geliyo :) er yada geç eve geliyo nasılsa :Ddosya yüklemeye basınca belgelere bas demişsin sen telden yükleme yönteminimi anlattın :) bak şöyle anlatayım konu açarken altta dosya yükle butonuna tıklıyorum pc de explorer açılıyo dosya seçmem için ama klasör içi bomboş hiçbi dosya türünü görmüyo. bu klasörde hem resim hem apk var mesela ama görünmüyo :) anlamadım bu yeni sistemi nasıl yükleniyo :) olmazsa eski yöntem yükliyim ben yine :)

Evet telefon içindi.
Valla benim pc de dosyalar gorunuyor, senin pc ile maxi arasinda bi uyumsuzluk var galiba :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
bende anlamadım :D maxi win8 desteklemiyomu acep :) gördüysen sağ altta bütün dosya türleri diyo ama txt dışından hiçbi dosyayı görmüyo :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
bende anlamadım :D maxi win8 desteklemiyomu acep :) gördüysen sağ altta bütün dosya türleri diyo ama txt dışından hiçbi dosyayı görmüyo :)
Benimde w8 ama sorun yok istersen adminlerden birine soruver belki bir sorun vardır :)
Ben dün resim yükledim bayadir dosya yuklemiyorum :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Erol'a sordum bile :D ben bunları akşam paylaşam o zaman. 1 saat sonra falan işe gidecem 9 gibi dönerim heralde o zamana erldan da cvp gelmiş olur çözüm yoksa eski sistem başka yerlere upload :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Erol'a sordum bile :D ben bunları akşam paylaşam o zaman. 1 saat sonra falan işe gidecem 9 gibi dönerim heralde o zamana erldan da cvp gelmiş olur çözüm yoksa eski sistem başka yerlere upload :)

simdi pcden baktım sorun gorunmuyor konuya apk yukledım :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
o zaman benim pc den :) de nasıl bişey maxi nin dosyaları tanımamasını sağlar ki :) valla garip bi durum :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
najanaja

najanaja

Üye
bence bu bi uyarı tekrar başlama bu işlere maksadında :D şimdi telden denedim dosyalar görünüyo da çok uğraştıracak ondan istemiyom :) bazı temalarda tema özellikleri diye belirtilmiş biraz uzun yazılarda var onları yazmayı üşeniyom :Dboşunamı ayın üyesi seçilmişin olacak o kadar :) ben nerden baksan 2 senedir girmiyom bu işlere :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
bence bu bi uyarı tekrar başlama bu işlere maksadında :D şimdi telden denedim dosyalar görünüyo da çok uğraştıracak ondan istemiyom :) bazı temalarda tema özellikleri diye belirtilmiş biraz uzun yazılarda var onları yazmayı üşeniyom :Dboşunamı ayın üyesi seçilmişin olacak o kadar :) ben nerden baksan 2 senedir girmiyom bu işlere :)
Özelliklerini yazmaya gerek yok ikon sayısını belirtsen yeterli :)

400 konumda kayıp bakayım @Ozan ne diyecek daha ses çıkmadı :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Soylede yapabilirsin konuyu pc de hazirla uplodi telden yap :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
normal yolla açtım zippy e upload ettim:) hepsini paylaştım bi bak bakalım beğenecek misin :)

• Beğen

Üst Alt