alo fetva hattı...

Sponsorlu Bağlantılar

vormound

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş buda yeni bir uygulama alttakı arkdasşara (112 yı arayanlara yenı eğlece kapısı mutlaka deneyin)..
 


vormound

Üye
    Konu Sahibi
bu arada sıze yapılan işletmeler...
(bızat yaptık)

-hocam selamun aleykum..
-aleykum selam buyur evladım...
-hocam os... apdesı bozarmı???
-bozar evladım...
-sonra namazıda bozmuş olurmu...
-herlade evladım apdes gıdeerse namazda gıder...
-pekı hocam... delıkanlılıgı bozarmı??
cevap aynne su:
- ...... cozuklugu yapma .....gıdın lan ugrasmayın benımle... adam hesapta dıyanette çalışıyo..

devamı gelecek...
 

the_patriot

Üye
arkadaşlar bu site 20.000 üyeli büyük bir paylaşım sitesi bu sitede; kamusal ahlakı bozan , kamuya zarar veren veya teşvik eden mesajlar yazmayı etik bulmuyorum, gerekenin yapılması için modlara raporluyorum bu konuyu

saygılarımla
 

DefectoR

Konu biraz ahlak dışı olduğundan kapatılmıştır...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt