whaff rewards ile akıllı telefonundan para kazanma ödeme kanıtlı

Sponsorlu Bağlantılar

matador724

Üye
    Konu Sahibi
whaff rewards ile akıllı telefonundan para kazanma ödeme kanıtlı
Merhaba arkadaşlar bugün size telefonunuzdan nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.Daha önceden kullandığım bir programdı şimdi tekrardan başladım ve sizlere de tanıtmak istedim malum dolar 3.5 tl olunca beni tekrardan programı kullanmaya itti.öncelikle programın ismi Whaff rewards bu programı marketinizden indirebilirsiniz.Sistem basit size görevler veriyor yapıyorsunuz karşılığında sizinle anlaşma yaptığı dolar bazındaki parayı veriyor reklam izle veya şu oyunu indir şu kadar kazan günde 3-4 dolar kazanabilirsin veya daha fazla size kalmış tamamen wifiniz varsa mutlaka deneyin ben 10 dolar kazanmıştım talep ettim anında ödeme yapmıştılar paypal hesabıma malum artık türkiye de paypal yok onun yerine yeni alternatif hesaplar var örneğin bitcoin buraya paranızı aktarır sonra hesabınıza gönderirsiniz program davet üzerine çalışıyor yani birinin sizi davet etmesi gerek AL87624 bu kodu girerek üyeliğinizi yapabiliyorsunuz ayrıca kodu girdikten sonra 0.30$ kazanıyorsunuz buda 1 tl den fazla ediyor davet edilmeden hesap açılmıyor Wifi sahibiseniz kaybedecek hiç bir şeyiniz yok yükle uygulamay, paranı aldıktan sonra telefonundan sil Bol kazançlar.

Üst Alt