whaff rewards ile akıllı telefonundan para kazanma ödeme kanıtlı


matador724

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar bugün size telefonunuzdan nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.Daha önceden kullandığım bir programdı şimdi tekrardan başladım ve sizlere de tanıtmak istedim malum dolar 3.5 tl olunca beni tekrardan programı kullanmaya itti.öncelikle programın ismi Whaff rewards bu programı marketinizden indirebilirsiniz.Sistem basit size görevler veriyor yapıyorsunuz karşılığında sizinle anlaşma yaptığı dolar bazındaki parayı veriyor reklam izle veya şu oyunu indir şu kadar kazan günde 3-4 dolar kazanabilirsin veya daha fazla size kalmış tamamen wifiniz varsa mutlaka deneyin ben 10 dolar kazanmıştım talep ettim anında ödeme yapmıştılar paypal hesabıma malum artık türkiye de paypal yok onun yerine yeni alternatif hesaplar var örneğin bitcoin buraya paranızı aktarır sonra hesabınıza gönderirsiniz program davet üzerine çalışıyor yani birinin sizi davet etmesi gerek AL87624 bu kodu girerek üyeliğinizi yapabiliyorsunuz ayrıca kodu girdikten sonra 0.30$ kazanıyorsunuz buda 1 tl den fazla ediyor davet edilmeden hesap açılmıyor Wifi sahibiseniz kaybedecek hiç bir şeyiniz yok yükle uygulamay, paranı aldıktan sonra telefonundan sil Bol kazançlar.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt